Karina Smirnoff, نوزاد, پسر رفت با پدر و مادر او به دلیل اضطراب

کمک به دست. Karina Smirnoff غرق شد با اضطراب در مورد تبدیل شدن به یک مادر به نوزاد او پسر تئو اما او در آرامش در یک پشتیبانی قوی سیستم — پدر و مادر او.

“I love babies, اما زمانی که من می آیند به دوستان من که تا به حال یک نوزاد و آنها مانند ‘در اینجا نگه دارید و گفتم:” اوه خدای من چگونه می توانم?'” سابق رقص با ستاره ها طرفدار, 42, منحصرا گفت: ما هفتگی در روز شنبه 28 مارس در حالی که ترویج نامی و یک ذهن قوی تر از شما فکر می کنم مجازی سلامت روان رویداد.

Karina Smirnoff Moved in With Her Parents While Pregnant Because of Anxiety
Karina Smirnoff می رسد برای اولین از سونی پیکچرز’ “مرد عنکبوتی دور از خانه” برگزار شد در TCL چینی تئاتر, در تاریخ 26 ژوئن 2019 در هالیوود کالیفرنیا. سن تصاویر

او افزود: “من حتی نمی دانم که چگونه به گرفتن او و یا او. من وحشت تفکر, ‘OK کودک را برای رفتن به دنیا آمد و من حتی رفتن به می دانم که چگونه به تغییر پوشک.” و همه را مانند ‘می آید به طور غریزی نگران نباشید.'”

با وجود دوستان اطمینان, Smirnoff خودش را “رفتن را از طریق بسیاری از اضطراب” منجر به تولد پسر. اوکراین مادری تصمیم به حرکت در با پدر و مادر او برای کمک به او حرکت چالش های, برای اولین بار مادر.

اما Smirnoff اشاره کرد که از آن شده است به مبارزه با همه زیر یک سقف در میان coronavirus قرنطینه.

“من فکر می کنم زمانی که شما استفاده می شود به زندگی با پدر و مادر خود را برای یک مدت زمان طولانی به عنوان یک فرد بالغ و سپس به طور ناگهانی شما در حال عجب است که یک مجموعه کاملا متفاوت از مهارت های است که شما باید برای رسیدن به,” او توضیح داد. “و من دوست دارم آنها را به مرگ آنها شده ایم به طوری فوق العاده مفید و من قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد بدون آنها اما این 24-7 در درهای بسته.”

بزرگترین درس Smirnoff آموخته است در حالی که قرنطینه با پدر و مادرش است به “نگاهی به یک دقیقه و یک نفس” و اشاره کرد که او دوست دارد به بازی موسیقی برای کمک به کاهش استرس.

“منظورم این است که شما همیشه می توانید قفل خود را در یکی از اتاق ها قرار داده و این آهنگ را که دوست دارید و موسیقی را به شما طول می کشد به مکان های مختلف و سپس شما را به عقب می آیند و همه چیز خوب است دوباره’ Smirnoff گفت.

ما تایید کرد در ماه آوریل که رقصنده حرفه ای داده بود به هنگام تولد به یک پسر بچه. “او به خوبی انجام می دهند” یک منبع گفت که در آن زمان. “به عنوان یک, برای اولین بار مادر او کمی عصبی بلکه هیجان زده!”

روز بعد Smirnoff — که علنا اظهار نظر در مورد پدری پسر خود را — به اشتراک گذاشته شده اولین عکس از تئو از طریق Instagram.

“خوش آمدید به جهان تئو گابریل” او زیر نویس یک عکس از نوزاد در 8 آوریل.

Smirnoff قبلا مورخ ماریو لوپز و مشغول بود به همکار رقص با ستاره ها طرفدار Maksim Chmerkovskiy در سال 2009. بعد از آن سال او شروع به دوستیابی حرفه ای بازیکن بیس بال براد پنیکه ظهور این سوال در اکتبر 2009. این جفت ارز به نام آن واریز شده در دسامبر 2011. سومین نامزدی بود که به کارآفرین Jason ادلمن در ژانویه 2015 اما این دو تقسیم دو ماه بعد.

با گزارش توسط Lexi Ciccone

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de