Myka Stauffer وکلا ادعا می کنند ‘rehoming’ تصمیم گیری ساخته شده بود به ارائه بهترین درمان

Myka Stauffer وکلا ادعا می کنند ‘rehoming’ تصمیم گیری ساخته شده بود به ارائه بهترین درمان است. عکس: نیویورک پست

1

موضوع پیشرفته یافت

یوتیوب ستاره Myka Stauffer به تازگی با صدور بیانیه ای از طریق وکیل او مدعی است تصمیم به rehome’ او به تصویب رسید پسر هاکسلی بود بسیار دشوار است.

این Stauffer را تصویب هاکسلی در چین در ماه اکتبر از 2017. فرزند آنها به تصویب رسید و در آن زمان تشخیص داده شده مبتلا به اوتیسم. بعد از تست و گزارش ها نشان داد که او تا به حال بیشتر نیازهای ویژه از ابتدا پیش بینی شده است. وکیل او ادعا می کند که تصمیم گیری ساخته شده بود در تلاش “برای ارائه هاکسلی با بهترین امکان درمان و مراقبت است.”

خود وکلا توماس Taneff و تیلور Sayers شنبه برای مصاحبه با افرادی که در طی آن آنها اظهار داشت: “ما ضروری به این مورد و با توجه به این حقایق در دست ما احساس می کنیم این بهترین تصمیم برای هاکسلی.”

“در آینده بدانید که مشتریان ما می دانیم که آنها یک خانواده دوست داشتنی و بسیار مراقبت از پدر و مادر که می خواهم هر چیزی را برای فرزندان خود.”

“پس از تصویب خود را, آنها مشورت با چند حرفه ای در مراقبت های بهداشتی و آموزشی عرصه به منظور ارائه هاکسلی با بهترین امکان درمان و مراقبت است.”

آنها بعد از رفت و گفت: “با گذشت زمان این تیم از متخصصان پزشکی توصیه مشتریان ما آن را ممکن است بهترین برای هاکسلی قرار می گیرد با یکی دیگر از خانواده است.”

“این اخبار ویرانگر برای هر پدر و مادر. مشتریان ما به این مشکل عزم راسخ به دنبال مشاوره پزشکی حرفه ای. به روشنی این را شامل نمی شود هر گونه ملاحظات برای قرار دادن در تقویت سیستم, بلکه به دست-را انتخاب کنید از یک خانواده است که مجهز به رسیدگی هاکسلی ، آنها مجبور شدند به تصمیم دشوار اما از آن است که در واقع حق و دوست داشتن چیزی برای انجام این کودک است.”

“ما توصیه مشتریان ما می گویند هر چیزی بیشتر در این زمان, اما از آن است که به احتمال زیاد آنها را به اشتراک بگذارید بیشتر هنگامی که زمان مناسب برای آنها و همه درگیر.”

این بیانیه گفت: “ما باید روشن شود که هاکسلی است 4 ساله کودک که حفظ حریم خصوصی باید به طور کامل محترم شمرده شود. ما می دانیم که مشتریان ما بپرسید برای نماز و حمایت و احترام به حریم خصوصی خود را با چه شده است که سخت ترین تصمیم زندگی خود را.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de