مردم مهم تر از اقتصاد پاپ می گوید در مورد Covid بحران

1 / 3

مردم مهم تر از اقتصاد پاپ می گوید در مورد Covid بحران

پاپ فرانسیس منجر رجینا Coeli نماز در واتیکان

توسط فیلیپ Pullella

شهر واتیکان (ایسنا) – پاپ فرانسیس گفت: مردم مهم تر از اقتصاد کشور تصمیم می گیرید که چگونه به سرعت به بازگشایی کشورهای خود را از coronavirus مستندات.

فرانسیس ساخته شده خود را در نظر خروج از یک اسکریپت آماده در اول ظهر آدرس خود را از پنجره مشرف به میدان سنت پیتر در سه ماه به ایتالیا را مستند به خود جلب کرد به پایان رسید.

“شفا, مردم صرفه جویی نیست (پول) برای کمک به اقتصاد (مهم است) شفا افرادی که مهم تر از اقتصاد” فرانسیس گفت.

“ما مردم معابد روح القدس اقتصاد نیست,” او گفت:.

فرانسیس اشاره نمی کند هر کشور است. بسیاری از دولت ها در حال تصمیم گیری برای بازگشایی اقتصاد خود را به صرفه جویی در شغل و استانداردهای زندگی و یا اینکه آیا برای حفظ مستندات تا زمانی که آنها مطمئن هستند که این ویروس به طور کامل تحت کنترل است.

کلمات پاپ بودند ملاقات با تشویق صدها نفر از مردم در میدان بسیاری از آنها عینک ماسک نگه داشته و چندین متر از یکدیگر است. مربع بازگشایی شد به دوشنبه گذشته. به طور معمول ده ها هزار نفر با حضور در یک جمعه.

آخرین باری که پاپ به او تحویل داده پیام و برکت از پنجره شد مارس 1, قبل از اینکه, ایتالیا, که در آن بیش از 33 ، 000 نفر کشته شده اند از ویروس تحمیل مستند. آخرین محدودیت برداشته خواهد شد در روز چهارشنبه.

فرانسیس رهبری جمعیت در سکوت دعا برای پزشکی کارگران که از دست داده و زندگی خود را با کمک به دیگران.

او گفت که او امیدوار جهان خواهد آمد برای خروج از بحران بیشتر در ایران به جای تقسیم شده است.

“مردم نمی آیند از یک بحران مانند این همان است که قبل از. ما خواهد آمد یا بهتر یا بدتر از قبل. بیایید شجاعت به ظهور بهتر از قبل در سفارش به ساخت دوره پس از بحران از این بیماری همه گیر مثبت,” او گفت:.

(گزارش شده توسط فیلیپ Pullella; ویرایش شده توسط سوزان فنتون)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de