ببینید هر سلطنتی دستور کاخ باکینگهام به اشتراک گذاشته شده تا کنون: عکس

آماده به خوردن مانند سلطنتی! در حالی که کارکنان در کاخ باکینگهام قطعا شناخته شده نیست برای افشای اسرار وجود یک استثنای قابل توجه — سلطنتی سرآشپزها.

اخیرا کسانی که کار در آشپزخانه در مشهور اقامت شده اند به اشتراک گذاری دستور العمل های برای غذاهای که به طور معمول در خدمت در بسیاری از کاخ های بالا مشخصات وقایع. پس از پايان نامه دریافت-togethers لغو شده در حساب جاری coronavirus گیر این دستور اجازه می دهد سلطنتی طرفداران به جشن در خانه.

علاوه بر این پس از این کاخ به ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ زمانی که آنها در لندن شما تقریبا می توانید تضمین می کنند که برخی از, اگر نه همه از این مواد غذایی شده اند لذت می برد توسط پادشاه و همسرش در یک نقطه در زمان.

در ماه مه سال 2020 سلطنتی سرآشپزها منتشر شده در این دستور غذا را برای میوه scones که خانواده سلطنتی می برد برای سال و ماهرانه اذعان کرد که شیرین بود مربوط به ادامه بحران بهداشتی و تاثیر آن تا به حال در کاخ حوادث. “هر سال در باغ احزاب در سراسر خوابگاه رویال بیش از 27000 فنجان چای 20,000 ساندویچ و 20,000 برش کیک مصرف می شود!” پست در خانواده سلطنتی وب سایت رسمی جزئیات در آن زمان است. “رویال سرآشپزها شیرینی خوشحال برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های خود را برای میوه scones که به طور سنتی خواهد بود خدمت در کاخ باکینگهام هر تابستان.”

کاخ باکینگهام برای اولین بار اعلام کرد که تغییرات عمده ای به ملکه الیزابت خاطرات در مارس سال 2020 “به عنوان یک احتیاط معقول و دلایل عملی در شرایط فعلی” از جمله لغو پنج باغ احزاب و سالانه Maundy خدمات.

در حالی که COVID-19 ممکن است منجر ماهر سرآشپزها شیرینی به کمی شفاف تر در مورد سلطنتی دستور از حد نرمال آن را نه تنها دلیل این آرزو غذاهای منتشر شده است. برای مثال زمانی که ملکه او را جشن گرفتند 94 تولد در مارس سال 2020 آشپزی مثبت در کاخ مشخص شده به مناسبت آشکار این دستور برای برخی از مورد علاقه کیک شکلات.

“تولدت مبارک اعلیحضرت او! به مناسبت روز تولد ملکه ما های شکلات دستور العمل نوعی کیک کوچک از رویال شیرینی سرآشپزها” رسانه های اجتماعی به روز رسانی در خانواده سلطنتی را تایید Twitter, Instagram و Facebook حساب های خوانده شده در آن زمان است. “اگر شما یا یک دوست در جشن یک موقعیت خاص در انزوا چرا درمان خود را به برخی از #royalbakes?”

پایین ببینید حتی بیشتر سلطنتی دستور العمل!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de