SpaceX جمعیت آمد و در droves با وجود بارندگی گردباد هشدار دهنده همه گیر

BREVARD COUNTY, Fla. – جمعیت راه اندازی اولیه حتی اگر SpaceX خدمه اژدها نمی رود از پد 39A به عنوان برنامه ریزی شده.

Space Coast مردم محلی و بازدید کنندگان از صدها مایل دور ماند از طریق نم نم باران و بارندگی – حتی یک گردباد هشدار – قبل از نهایی اسکراب از اولین crewed راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011 است.

مردم گرسنه به تماشای تاریخ در ساخت – و شاید مشتاق به خارج از COVID-19-مجبور انزوا ساخته شده راه خود را به کاکائو در ساحل, فضا, مشخصات پارک در نزدیکی Titusville, جاده های کنار خیابان و مقابل متری در سراسر فضا ساحل.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: مردم در این ماه آمد تماشای اندازی برنامه ریزی شده در فرد است. دعوت زد بر خلاف ناسا توصیه به راه اندازی از طریق پخش.

قبلا: بر خلاف ناسا, Florida sheriff مردم را تشویق به دیدن تاریخی SpaceX راه اندازی در شخص

پس از راه اندازی was scrubbed تماشاگران از سمت شرق پل مخلوط با کسانی که در سمت غرب A. Max آبجو پل در تیتوسویل برای شروع پیاده روی به وسایل نقلیه خود را. آنها امیدوار بودند به ایالات متحده crewed ماموریت در تقریبا یک دهه

جمعیت همراه با بارش شدید باران ریخت و به آرزو مشاهده لکه های سراسر بروارد اما این ماموریت به تعویق افتاد اندک دقیقه قبل از برنامه ریزی 4:33 p. m. راه اندازی.

Elon Musk: چگونه او در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

حتی پس از کلمه کاهش یافته است که راه اندازی شد بدون رفتن بسیاری از ساخته شده برنامه ای برای بازگشت برای آینده تلاش برای شنبه.

“آیا شما می خواهید برای دریافت یک اتاق هتل برای شنبه شب؟” جیک آسیاب پرسید: پس از شنیدن این اسکراب اطلاعیه بر روی تلفن خود را از طریق SpaceX کانال یوتیوب. به گینسویل مهندس شبکه و 10 بستگان سفر کرده بود به کاکائو در ساحل اسکله به راه اندازی.

“Bummed ، اما اول ایمنی مناسب است ؟ ” گفت: میلز که دوستانی که کار را برای SpaceX.

“من ترجیح می دهند که صبر کنید تا شنبه به صورت سالم و امن راه اندازی نسبت به خم شدن قوانین و راه اندازی مخفیانه و غیربهداشتی است.”

SpaceX راه اندازی اولین انسان خدمه به فضا: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

هنوز بسیاری از ماسک اندیش بودند در میان تماشاچیان. جمعیت به مراتب کوچکتر از برای مشخصات بالا راه اندازی از گذشته و بین COVID-19 بحران و بد آب و هوا ابدا جمعیت برآورد گردش برای هفته ها. ناسا تا به حال خواست تماشاگران به دور ماندن و تماشای آنلاین راه اندازی و یا در تلویزیون به دلیل بیماری همه گیر.

Matt Ward و اما O’Halloran از اورلاندو پارک شده در کنار Beachline حدود 7:30. مردم شروع به نشان دادن تا در سپیده دم به نمایش اندازی SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی.

هنوز در اوایل بعد از ظهر ترافیک مسدود شده بود در A. Max آبجو پل در تیتوسویل. پل رشد بیشتر شلوغ prelaunch زمان و شد دریایی از هزاران نفر از عبور و مرور به رهبری غرب پس از مالش دادن. این Beachline جاده بیش از موز رودخانه عنوان شرق و غرب بود, مرطوب پارکینگ اواخر بعد از ظهر.

در کاکائو در ساحل اسکله بود که هیچ بیشتر بسته بندی شده از یک رو به آفتاب, قبل از همه گیر آخر هفته چند صد که braved تند و طوفان شد و در ابتدا برای این رویداد.

قبل از ساعت 10 صبح surfers بودند ابتلا به امواج و خدمه تلویزیون بود قرار است تجهیزات خود را در Rikki ماورا میخانه در پایان اسکله دوربین های اشاره به سمت شمال به راه اندازی سایت.

اسکله باز در ساعت 11 صبح و یک تعداد انگشت شماری از ناهار کاربران فیلتر در. اثر COVID-19 همه گیر آشکار بود: مقامات تعطیل اسکله از 2:30 تا 3:30 p. m. برای تمیز کردن و پاکسازی این منطقه است.

“ما نمی خواهید به دست این

حدود 90 دقیقه قبل از برنامه ریزی, راه اندازی, زمان, سواحل خلیج فارس اقامت اولگا کول و خانواده اش پناه در زیر کاکائو در ساحل اسکله در طول یک رگبار.

او متولد و بزرگ شده در مولداوی یک کشور اروپای شرقی است که اعلام استقلال از اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991. او مطرح شد به حرمت فضانوردان – اما عینک سفید ناسا پیراهن شاهد تاریخی آمریکا راه اندازی.

“از آنجا که از گذشته از کشور اتحاد جماهیر شوروی ما جایزه فضانوردان. اما از آن است که یک معامله بزرگ” 24 ساله گفت: برگزاری 7-ماه-پیر دختر کاترین. “فضای مشترک برای همه است.”

اولگا و همسرش, جان, 23, خود توصیف Elon Musk فن وارد سهشنبه شب از سنت پترزبورگ.

بیل و Robbin از روستاهای مرکزی فلوریدا پرداخت 40 دلار برای دو فضا برای پارک خود 35-پا Winnebago Sunstar موتور خانه در اسکله. توسط 9 صبح زن و شوهر به حال تمدید خودرو را پناه گاه و راه اندازی تاشو صندلی prepped برای تماشای ناسا راه اندازی پوشش در تلویزیون.

“این یک تاریخی راه اندازی. ما بازنشسته شد. و این چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم. ما نمی خواهید آن را از دست” گفت: لایحه کیر, بازنشسته شهر نیویورک آتش نشان است.

راسل و Gladia لافونتن از دلتنا راه اندازی یک کمی سایبان و ماهیگیری تا راه اندازی پارک شده در کنار Beachline. مردم شروع به نشان دادن تا در سپیده دم به نمایش اندازی SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی.

در بندر کاناورال شام شروع به trickling زنگ زده غذاهای دریایی و صدف نوار فقط قبل از ظهر. در 50 درصد ظرفیت این رستوران دارای حدود 150 نفر است.

“ما در حال در آوردن, کسب و کار, قطعا, اما آن چیزی است که ما می خواهم به در آورد.” گفت: زنگ زده فیشر صاحب. “فقط مدیریت مردم است چیزی که مطمئن شوید آنها رفتار کنند.”

پیگیری خبرنگار بریت Kennerly در توییتر: @bybrittkennerly

کمک: ریک نیل اریک راجرز سوزی لئونارد تیم والترز جان تورس تیم Shortt, Craig بیلی مالکوم Denemark و جی کانن ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

پلیس: سرباز فعال را متوقف تیرانداز را نجات داد ‘تعداد بی شماری از زندگی’ توسط قابل توجه او با ماشین

بعد از 100 روز: چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تغییر زندگی خود را در خانه, در محل کار در مدرسه و فراتر از آن

این مقاله در ابتدا در ظاهر فلوریدا امروز: SpaceX راه اندازی: مقدار زیادی از جمعیت ترافیک با وجود آب و هوای همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de