تایلر کامرون سهام Shirtless عکس او به عنوان پست در مورد ‘پیدا کردن راه خود را’

تایلر کامرون به اشتراک گذاشته شده یک سری از shirtless عکس در Instagram در جمعه 29 مه به عنوان او نوشته شده درباره مسیر پیش رو پس از یک زمان به چالش کشیدن.

“پیدا کردن راه خود” او زیر نویس عکس ها که نشان داد او با پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید, خاکستری, کفش ورزشی و یک پیشانی بند به عنوان او ایستاده بود کنار یک نهر در هتفیلد-McCoy در مسیرهای پیاده روی در Williamson, West Virginia.

“آره شما واقعا هستند” اندی کوهن اظهار نظر در پست, در حالی که کامرون همکار لیسانس آلوم رس بندر نوشت: “Ok رمبو” و دیلن Barbour, شوخی, “I hate you.”

پست خود آمد و سه روز پس از Barkitecture ستاره مشترک ادای احترام در Instagram به اواخر خود را با مادر, Andrea کامرون در چه بوده است او 56 تولد.

“تولدت مبارک مامان. ما از دست شما” او زیر نویس یک عکس از شنبه, مارس 26 که نشان داد از اواخر مسکن با تایلر و برادران جوان رایان و آستین کامرون.

ما هفتگی اخبار شکست که Andrea مرده بود در فوریه 29 پس از مبتلا به آنوریسم مغز است.

“این یک زمان دشوار در حال حاضر برای تایلر” خودی گفت: ما در ماه مارس است. “اما او این است که اطراف خود را با دوستان و کسانی که به او نزدیک است با در جامعه وجود دارد به حمایت از او و خانواده اش است.”

فلوریدا بومی گفت: ما که خود را برادر کوچکتر در اطراف و “قادر بودن به ماندن مشغول” کمک کرده است تا در خود شفا.

ساختمان پیمانکار شده است ماندن در فلوریدا با “قرنطینه خدمه” از جمله خواهر و برادر خود را بهترین دوست مت جیمز — است که بازیگران به عنوان یک شرکت کننده در کلر کرولی‘s فصل آینده لیسانس — و به طور خلاصه سابق لیسانس استار هانا قهوه ای.

او دونده تا در فصل ABC نشان می دهد قدمت و آنها به طور خلاصه قلاب در ماه اوت پس از او تقسیم از Jed وایاتکه او مشغول به طول نشان می دهد و در آخر.

تایلر پس از نقل مکان با جی جی حدید و کایلی Jenner‘s بهترین دوست Stassie Karanikolaouاما این جفت ارز دوباره پس از مادر او مرگ است.

قهوه ای با حضور در یک مراسم یادبود در فلوریدا برای آندریا و سپس بازگشت به صرف زمان با تایلر در مشتری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که شایعات swirled که آنها تا به حال شعلهور خود را عاشقانه, تایلر گفت: ما در اوایل این ماه که رابطه خود را افلاطونی است. “ما یک دوستی بزرگ” او به ما گفت در 8 مه در حالی که ترویج جدید خود را Quibi نشان می دهد Barkitecture. “ما هر دو مراقبت در مورد هر یک از بسیاری دیگر و می خواهید هر یک از دیگر خوشحال می شود.”

پایین ببینید تایلر shirtless عکس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de