چه Meghan و هری بزرگترین تنظیم خواهد شد در L. A., Marissa Hermer می گوید

صحبت از تجربه. وقتی که می آید به Meghan Markle و شاهزاده هری‘s حرکت از انگلستان به لس آنجلس بانوان لندن آلوم ماریسا Hermer کاملا آشنا با تغییراتی که در امتداد راه.

“بسیاری از تنظیمات تنها مثبت است. آبی, آسمان, آفتاب, فضای. تمام آن چیزهایی که فوق العاده فوق العاده اماکن” Hermer, 38 گفت: ما هفته به طور انحصاری در سهشنبه, مارس 26 ترویج اعمال خوب او و رستوران در حال انجام میان coronavirus بیماری همه گیر. “لندن جادویی ترین شهر در جهان است, اما L. A. شیوه زندگی, من فکر می کنم ارزش در حال حرکت است. آن چه [خانواده] برای نقل مکان کرد.”

روابط عمومی و متخصص اشاره کرد که “احساس دور بودن از خانه سخت است” اما معتقد است که وجود دارد “راه های مختلف که شما می توانید مدیریت” تغییرات.

What Meghan Markle and Prince Harry Biggest Adjustments Will Be After LA Move According to Marissa Hermer
ماریسا Hermer ریچارد جوان/شاتر

“به همان اندازه شما می توانید ساخت یک خانواده با دوستان خود در هر کجا که شما بروید. برای هر کسی که حرکت می کند در سطح بین المللی به دور از خانواده خود را,” او توضیح داد: “من فکر می کنم آن را فقط به راه اندازی خود را کمی جامعه هر کجا که شما بروید آن چیزی است که [من و خانواده ام] در اینجا انجام می شود. خانواده من در اورنج کانتی به طوری که مفید است.”

Meghan, 38 و هری, 35, از نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس با 12 ماه-پیر پسر, مورچه, پس از کناره گیری از خانواده سلطنتی نقش. در اوایل این ماه یک منبع تایید کرد به ما که سه نفر بوده اند ماندن در Tyler Perry‘s عمارت.

“هری و مگان واقعا هیجان زده بودند به حرکت به L. A.,” یکی دیگر خودی نشان داد به ما. “از زمان روی حیله و تزویر است, البته, اما این چیزی است که آنها بوده ام به امید و به طور جدی برنامه ریزی برای چند ماه در حال حاضر.”

سابق لباس بازیگر “واقعا شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره” بر حرکت بازگشت به زادگاه او, این منبع اضافه شده است.

What Meghan Markle and Prince Harry Biggest Adjustments Will Be After LA Move According to Marissa Hermer
Meghan Duchess of Sussex و شاهزاده هری. شاتر

مانند مگان, Hermer بازگشت به زادگاهش کالیفرنیا پس از زندگی در لندن برای سال. در حالی که او اشاره کرد که “مثبت و منفی” برای اقامت در هر شهر بزرگترین تفاوت او را متوجه “به عنوان یک پدر و مادر” است که دولت ایالات متحده بهتر است برای بالا بردن یک خانواده است.

“ماشین ها بزرگتر خیابان ها در حال بزرگتر یخچال و فریزر بزرگتر pantries بزرگتر و گاراژ در حال بزرگتر” سابق براوو شخصیت توضیح داد: به ما در روز سه شنبه. “من احتمالا می تواند به تغذیه خانواده ام … از مواد غذایی در هفته در حالی که در لندن … یخچال و فریزر کوچکتر وجود دارد.”

Hermer نیز صحبت ما در مورد چگونه او L. A. رستوران Olivetta و Draycott در حال کمک به تغذیه پزشکی کارگران و کسانی که نیاز دارند در میان coronavirus بیماری همه گیر. “ما قادر به اتصال و تغذیه کسانی که در خط مقدم و اولین پاسخ” او گفت:. “که هرگز اتفاق افتاده بود ما فقط شده مرتب کردن بر اساس از استقبال توده ها و برنده و ناهارخوری آنها در تمام این مدت. آن را قرار داده و ما را در موقعیت های مختلف ساخته شده و ما فکر می کنم, اما به همان اندازه دوباره در اینجا ما هنوز.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Hermer رستوران در حال انجام برای کمک به کارگران ضروری و دیگران نیاز به در میان COVID-19 بحران سر به ابتکار GoFundMe صفحه.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de