YouTuber جیک پل انتقاد به اتهام غارت در آریزونا بازار

طرفداران خواستار “لغو” جیک پل پس از ویدئوها از YouTuber نشان دهد و او را در وسط غارت در شنبه مه 31.

این ویدئوها که ارسال شده به Instagram توسط اندرو آبیپل فیلمساز و عکاس نشان می دهد YouTuber, 23, و دیگران, در, مد, مربع در اسکاتسدیل, آریزونا. هر چند اوهایو بومی می شود و در از بین بردن مرکز خرید دیگران در اطراف او در حال لگد زدن به در شیشه ای ویندوز, شکستن کیوسک و بیشتر.

خود را در Instagram, داستان, Paul فیلم برداری خارج, مد, مربع است. “دسته ای از f—پادشاه احمق فرض. به معنای واقعی کلمه من راه می رفت حق در اینجا به وجود دارد,” او می گوید: حرکتی که در آن نسبت به ماموران پلیس مستقر هستند “این f—cking احمقها teargassed من. I ain’t انجام s—t bro. نگاهی به آنها اشاره اسلحه در من است.”

در طول فیلم او نوشت: “امریکا در خرابه.”

“آن را هر روز Bro” خواننده بعد نشان داد نزدیک از چشم خود نوشته “من teared با گاز کشته [sic] من چشم در حال خونریزی است.”

پس از آبی ویدئوها ارسال شده در توییتر بسیاری به نام پل میلیونر وضعیت و او را متهم کرد به اتهام غارت برای وی لاگ نمایش.

جیک پلیک میلیونر است که غارت بازار به طوری که او می تواند در پست یک ویدیو یوتیوب در مورد آن و اضافه کردن بیشتر به ثروت است. شما می توانید این s—t تا” نوشت: یک کاربر توییتر.

“این کاملا منزجر کننده” اضافه شده یکی دیگر از.

آبی در زمان به Instagram on یکشنبه, مارس 31 به روشن شدن هوا. “فقط برای وضوح من یک فیلمساز و کار من است به سند تقریبا همه چیز. ما به شدت مستند وضعیت و انجام بخشی از ما را برای استفاده از پلت فرم ما به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این رویداد وحشتناک و کلی بی عدالتی” او نوشت: از طریق داستان های خود را. “هیچ کس با ما بود غارت و یا خرابکاری بیت آن قطعا بود و غم انگیز برای دیدن و در حالی که ما درک سرخوردگی ما نمی پوشی و یا حمایت از هر گونه رفتار مانند آن.”

پل شده است که آوازی خود را برای حمایت از جورج فلوید و نارضایتی خود را با خشونت پلیس در روزهای اخیر است و نه بیشتر اظهار نظر در مورد وضعیت.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de