’90 روز نامزد: قبل از 90 روز آخر: کسی که ازدواج کردم و که تقسیم ؟

که از آن ساخته شده است ؟ آن بوده است بسیار سفر هشت زوج که در فصل 4 از 90 روز نامزد: قبل از 90 روز, اما نه همه از آن ساخته شده در بالا.

در طول پنج شنبه, مارس 31, آخر, این, وضعیت, شد نشان داد این فصل زوج که سقوط در عشق آنلاین اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد: Ed قهوه ای و روزماری Vega, Yolanda بالارد و ویلیامز اوری وارنر و خاکستر Naeck, جفری Paschel و Varya Malina, لیزا عمر و عثمان “Sojaboy” عمر, Stephanie Matto و اریکا Owens, دیوید Murphey و لانا و فصل 3 Darcey سیلوا و تام بروکس.

رفتن به آخر بسیاری از این وضعیت بودند تا در هوا. اما بزرگ Ed 54 که باز به ما هفتگی به طور انحصاری در ماه آوریل در مورد رابطه اش با گل رز, 23 پیچیده شده تا داستان خود را با خود روشن و خاموش دختر در هفته گذشته هنگامی که او آن را شکست ،

“تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من یک خانه بزرگتر و که همه به من می گویند در مورد آن. من قطعا در عشق” او به طعنه به ما در ماه آوریل و اضافه کرد که او “کاملا 100 درصد” خوشحال که در آن همه چیز در زندگی خود را. “سقوط در عشق دوباره بعد از [بیش از] 20 سال بود, ترسناک ترین و فوق العاده ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است. من یک فصل جدید در زندگی من وجود دارد یک فصل جدید در زندگی ما و ما هر دو بسیار خوشحال است.”

این دو از طریق رفت و سهم عادلانه خود را از یو پی اس و فراز زندگی در طول فصل زمانی که او پرواز از سن دیگو, کالیفرنیا, به فیلیپین برای دیدار با گل رز.

“اول از همه من نمی دانم آنچه که من خودم را به” او پذیرفته شده به ما در مورد چگونه مشکل این سفر بود. “من واقعا نمی توانم در مورد آن صحبت بیش از حد, اما من در ترس از زندگی من است. وجود دارد یک شب جایی که من فکر نمی کنم من تو را از آن و این که صادقانه به خدا حقیقت است.”

زن و شوهر دیگری که شوکه طرفداران در طول فصل بود, David 60 و لانا, 27. او پرواز کرد از لاس وگاس به اوکراین چندین بار برای دیدار با لانا اما او ایستاده بود و او را چندین بار. هنگامی که او در نهایت نشان می دهد تا به تاریخ خود او گرم کردن به او.

در آخر هر جفت نشان داد جایی که آنها ایستاده بود. حرکت را از طریق گالری برای دیدن وضعیت خود را — پس از آن دوباره در هفته آینده برای به روز رسانی پس از ارسال به تمام ویژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>