تراشه Gaines افتخارات “دختر رویاهای من’ جوانا Gaines در 17th سالگرد

جشن ازدواج. تراشه Gaines باران همسرش, Joanna Gainesبا عشق در سهشنبه, مارس 31 پرداخت ادای احترام به واقعیت موجود در شیرین Instagram post.

“همه چیز در مورد شما ساخته شده است همه چیز در مورد من بهتر است. و 17 سال بعد من هنوز یادگیری از روی باور نکردنی ترین زن در جهان” تراشه 45 نوشت: در کنار یک عکس از روز عروسی خود را. “بعد از این همه سال جوانا لی استیونس شما واقعا دختر رویاهای من. خوشحال 17th, دختر شیرین. من شما را دوست دارم.”

تراشه و جوانا, 42, اولین ملاقات در سال 2001 و گره خورده گره در سال 2003. آنها در حال حاضر به اشتراک گذاری پنج فرزند: Drake, 15, الا, 13, دوک, 11, الی, 10, و خدمه 23 ماه. سابق Fixer Upper ستاره های اخیرا باز شده تا در مورد زندگی خانواده خود را در واکو تگزاس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Chip Gaines Loving Tribute to Joanna Gaines on 17th Anniversary
تراشه Gaines و جوانا Gaines. کریستین کالاهان/آس Pictures/Shutterstock

“این برای ما مهم است که کودکان و نوجوانان را در درک آنچه اتفاق می افتد در خارج از مزرعه,” او گفت: امروز نشان می دهد در ماه آوریل است. “در حال حاضر آن را احساس می کند نوع محافظت پناه [پس] آنها نمی تماشای اخبار آنها ندارد و این مسائل بر روی تلفن های خود را, آنها نمی دانند که چه چیزی واقعا در رفتن است. بنابراین ما واقعا نشسته و ابلاغ فقط جدیت از این و چگونه ما می تواند دعا برای مردم است.”

در ماه مارس تراشه raved بیش از ماگنولیا جدول نویسنده در مصاحبه با E!. “من فکر می کنم هر کسی می تواند داشته باشد [ازدواج مانند ما] او گفت:” در طول شبکه را در اتاق. “در پایان روز, من عاشق جو بیش از هر چیز در جهان است.”

او همچنین اشاره کرد که او “به طور طبیعی ساخته شده برای ازدواج” اما این تغییر. “هنگامی که شما شروع به آزمایش با این ایده که من دوست دارم چیزی بیشتر از من خودم را دوست دارم — و من یک متکبر و خود محور عجایب — [که زمانی که شما می دانید],” او گفت:. “من ازدواج کردم زمانی که من کمی بعد — ما در کتاب مقدس کمربند دوستان من تمام شد ازدواج در 21 و 22. داشتن بچه ها برای اولین بار در 23, 24, و من فقط می خواهم, ‘خانواده هستند دیوانه که می خواهم به انجام این کار؟'”

اگر چه خانواده از پنج بسیار شلوغ با چند سرمایه گذاری های ماگنولیا مطبوعات صاحب نیز به تازگی نشان داد که آن را نمی خواهد او تعجب اگر تراشه می خواستم به داشتن فرزند دیگری پایین خط.

“زمانی که من 50 تراشه رفتن به می خواهید بیشتر کودکان و نوجوانان. فقط می دانم این است که رفتن به تیتر برای همیشه لطفا برای — Jo را دوباره باردار. تراشه با کودکان است مانند کسب و کار وجود دارد هرگز بیش از حد بسیاری از,” او گفت: امروز نشان می دهد در ماه اکتبر. “گفتم:” تراشه من فکر می کنم ما به اندازه کافی, من فکر می کنم ما خوب است!’ این که چگونه تراشه با کودکان است. او مانند ” من فقط فکر می کنم ما می توانیم نگه داشتن آنها را!’ من فکر می کنم تراشه فقط یک صفحه کامل است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de