David Guetta اختصاص EDM آهنگ جورج فلوید نام در ‘ایران در خانه’ کنسرت

David Guetta اختصاص EDM آهنگ جورج فلوید نام در ‘ایران در خانه’ کنسرت. عکس: خودی

David Guetta های اخیر ایران در خانه یکی از بالا ترین جریان کنسرت در ماه های اخیر. این کنسرت با هدف جمع آوری کمک مالی برای coronavirus بیماران و تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس.

DJ انجام مجموعهای از آهنگ ها از تعدادی از هنرمندان از جمله مدونا اسلحه N’ گل سرخ “امینم”. تمام آهنگ های در سوال شد در ادای احترام به جدید ترین عبور از جورج فلوید که زندگی خود را از دست به خشونت پلیس.

DJ برنده تشویق از تعدادی از شهروندان برای خود kindhearted و محبت ژست های بسیاری مورد ستایش قرار داد او را تا حد زیادی در رسانه های اجتماعی بعد از کنسرت پخش شد. یکی اشاره کرد: “David Guetta یک بار دیگر ثابت کرد او یکی از بهترین دی جی ها در جهان!!.” در حالی که دیگری در سمت چپ بود floored توسط DJ “لعنت! @davidguetta زنده از نیویورک به روشن. از شما بسیار سپاسگزارم برای انفجار امروز. عشق شما مرد!!!.”

حتی بسیاری از ایشان تشکر DJ برای تلاش خود را در وحدت جهان از طریق موسیقی و ادعا “با تشکر از شما @davidguettafor یکی دیگر از شگفت انگیز #StayAtHome پارتی!!! آن را به ارمغان می آورد #وحدت از طریق موسیقی… ما باید این حق در حال حاضر!!!”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de