اریک رابرتز به یاد می آورد کار کردن با ‘شیرین’ هیت لجر در شوالیه تاریکی’

چیزی جز ستایش است. اریک رابرتز منعکس شده را مثبت تجربه کار در کنار اواخر بازیگر هیث لجر در سال 2008 را شوالیه تاریکی.

“من می خواهم گفته شده که قبل از من با هیت” او خیلی به شخصیت. خدای من او را بسیار به شخصیت. شما نمی توانید رویکرد او blah, blah, blah,'” رابرتز که بازی Sal مارونی در تحسین تلنگر گفت: ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه در حالی که ترویج دختر خوانده اش مورگان سیمونز‘ Pi نانوایی و شاگرد Keaton سیمونز‘ موسیقی. “من در این مجموعه با او و او فوق العاده بود. او شیرین بود. او نزدیک. او مهربان بود. او آماده شد. او خنده دار بود. در واقع من تا به حال چندین صحنه با او.”

Eric Roberts Recalls Working With Sweet Heath Ledger Dark Knight
اریک رابرتز و هیث لجر در شوالیه تاریکی’. YouTube; Warner Bros/Dc Comics/Kobal/شاتر

معین جان در ژانویه 2008 به دلیل مصرف بیش از حد تصادفی. او به پدر ماتیلدا در حال حاضر 14 با سابق میشل ویلیامز.

در Christopher Nolan‘s Dark Knightاسترالیا بازیگر به نظر می رسد به عنوان بذله گو مخالف Christian Bale,‘s بروس وین/بتمن. تلاش های خود را به رسمیت شناخته شد با گلدن گلوب و جایزه اسکار برنده شوید. این فیلم اکشن در خدمت به عنوان معین نهایی اقدام کند.

Eric Roberts Recalls Working With Sweet Heath Ledger Dark Knight
هیث لجر در شوالیه تاریکی’. Warner Bros/Dc Comics/Kobal/شاتر

صحبت کردن به ماکه 64 سال از بهترین بهترین بازیگر اشاره به آنچه که “از دست دادن” آن بود که Brokeback Mountain star درگذشت. رابرتز افزود که او معتقد است لجر پدر ماتیلدا را ببینید پدرش کار در این شوالیه تاریکی “یک روز” با بیان اینکه فیلم “بخشی از میراث او.”

پس از لجر عبور Bale, 46, بازی بتمن یک بار دیگر قبل از عبور از باتوم به بن افلک. این زن 47 ساله در راه بازگشت ستاره پا را از آرزو بخشی اوایل سال گذشته است. رابرت پتینسون بعدی بازیگر مجموعه برای مقابله با نقش دوگانه.

رابرتز معتقد است که پتینسون, 34, خواهد بود “فوق العاده” و “دوست داشتنی” به عنوان محبوب caped crusader. “او خواهد بود قهرمانانه. او را خوش تیپ می شود. او خواهد بود که بتمن” این قطار فراری بازیگر گفت: ما. “من بی نهایت ایمان به او.”

Eric Roberts Recalls Working With Sweet Heath Ledger Dark Knight
اریک رابرتز در فیلم والاتر از “ایرلندی” در 24 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

گذشته از افکار خود را در دفتر و آینده بتمن روی صفحه رابرتز باز کرد تا در مورد جریان خوانده Keaton موسیقی و با اشاره به مزایای دختر خوانده اش مورگان Pi نانوایی در طول coronavirus قرنطینه.

“همه داشتن مسائل در مورد مواد غذایی به جز من چون من در. من یک تقلب” او گفت: از مورگان شرکت. “من PiBakeshop.com اجرا شده توسط بچه متعلق به دختر خوانده من است و من او را برای مواد غذایی است. پس از آن فوق العاده است.”

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de