اتحادیه اروپا می پرسد انگلستان برای معامله تجارت با توجه به آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط COVID-19 بحران

اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier.

لندن: اتحادیه اروپا رئیس Brexit ایران گفت: انگلیس در روز یکشنبه که آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus بحران ساخته شده آن را به ویژه مهم است به طرف رسیدن به یک تجارت جدید مقابله.

اتحادیه اروپا و بریتانیا مذاکره کنندگان را وارد چهارمین و آخرین برنامه ریزی شده دور از مذاکرات این هفته است که می تواند تعیین اگر یک جامع توافق جدید است زده تا پایان سال مهلت.

بریتانیا به طور رسمی در سمت چپ و دیگری 27 اتحادیه اروپا سازمان ملل در ماه ژانویه اما هنوز هم تا حد زیادی عمل به عنوان اگر آن را یک عضو از بلوک زیر یک سال-طولانی انتقال برای هر دو طرف به تنظیم به واقعیت های جدید است.

Brexit حامیان نیز ناراحت است که در لندن ادامه خواهد ساخت سهم به بودجه اتحادیه اروپا در طول انتقال تحت یک قرارداد سال گذشته رسیده است.

نخست وزیر بوریس جانسون قول داد برای تمدید مذاکرات گذشته زمان مهلت — چیزی که او باید تا پایان ماه ژوئن — و چشم انداز گسترده ای قرارداد جدید نگاه دلگیر.

رئیس اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier گفته ساندی تایمز است که در لندن و بروکسل نمی تواند استطاعت به وضعیت اقتصادی و حتی بدتر شکستن خود را نزدیک به 50 سال همکاری بدون ترتیبات برای چه می آید بعدی.

“اگر ما به یک توافق پس از آن است که حتی بیشتر از عواقب. و سپس البته آن اضافه خواهد شد در حال حاضر به عواقب بسیار جدی از coronavirus بحران” Barnier گفت.

“بنابراین من فکر می کنم که ما یک مسئولیت مشترک در این بحران جدی که بر بسیاری از خانواده ها… با بسیاری از مرگ و میر بسیاری از مردم بیمار و بسیاری از مردم بیکار… به انجام همه چیز ما می توانیم برای رسیدن به یک توافق و من بسیار امیدوارم که ما انجام خواهد داد.”

دور قبلی مذاکرات به پایان رسید و در acrimony است.

“سه گام به عقب’

جانسون است که انتظار می رود به کار کردن بهترین راه رو به جلو با ستاد اتحادیه اروپا Ursula von der Leyen و چارلز میشل در اجلاس سران برگزار شد در مدت کوتاهی قبل از ماه ژوئن آخرین مهلت برای تمدید مذاکرات تا دو سال.

اتحادیه اروپا حاضر به ارائه بریتانیا ترجیحی تجارت شرایط اگر Johnson علائم عمده استانداردها و مقررات توسط اعضای باقی مانده از بلوک.

جانسون در تیم معتقد است که نقطه تمام Brexit بود به بریتانیا این حق را به مجموعه قوانین خود را دارد.

بریتانیا بالا مذاکره دیوید فراست مجددا روز شنبه از لندن “همیشه قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از تاکید بر اقتصادی و آزادی های سیاسی در پایان سال جاری و در نتیجه اجتناب از جاری قابل پرداخت به بودجه اتحادیه اروپا”.

Barnier متهم بریتانیا مذاکره کنندگان از reneging در تعهدات جانسون امضا در غیر الزام آور بیانیه سیاسی که همراه با طرف های رسمی طلاق معامله است.

“انگلستان شده است در نظر گرفتن یک گام به عقب و دو گام به عقب و سه گام به عقب از اصلی تعهدات” Barnier گفته ساندی تایمز.

یک منبع دولتی به ضرب گلوله کشته است که بروکسل “نیاز به تزریق برخی از واقعیت سیاسی در آن به رویکرد”.

“آنچه روشن است این است که با روش مرسوم خواهد ما را بسیار بیشتر” دولت بریتانیا منبع گفت: پست در روز یکشنبه.

جانسون گزارش معتقد است که منافع سیاسی از ملاقات با تعهد خود به تمدید مذاکرات گذشته در این سال سنگین تر بودن هزینه بدون معامله طلاق در جهان رنج می برند از طریق یک تاریخی سقوط اقتصادی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>