اتحادیه اروپا از تهران به تجدید نظر در تصمیم به قطع روابط با که

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در ژنو

توسط کیت Abnett و آرنو Schuetze

بروکسل (العالم) – اتحادیه اروپا خواست ایالات متحده در روز شنبه به تجدید نظر در تصمیم خود برای قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

“در مواجهه با این تهدید جهانی در حال حاضر زمان برای افزایش همکاری ها و راه حل های رایج. اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب کرد” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و جوزپ Borrell اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد در بیانیه ای گفت:.

“در این زمینه ما می خواهیم آمریکا را به تجدید نظر خود را اعلام تصمیم” آنها گفتند: یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت متهم U. N. آژانس از تبدیل شدن به یک عروسک خیمه شب بازی از چین است.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas نیز محکوم کرد و گفت این حرکت و متعهد فشرده مذاکرات با واشنگتن در این موضوع است.

این تصمیم “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه” Maas گفت: رسانه های آلمان, گروه Funke. با تعدادی از عفونت در ادامه به افزایش در سطح جهانی “ما نمی توانیم پاره کردن خاکریز در وسط یک طوفان” او گفت:.

اتحادیه اروپا به رهبری خواستار بررسی واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله سازمان ملل و آژانس را عملکرد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که در دفاع از این سازمان در برابر انتقاد شدید توسط مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است یک بررسی از عملکرد آن پس از همه گیر را برطرف می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته متوقف بودجه 194-عضو سازمان و سپس در مارس 18 نامه داد که 30 روز را متعهد به اصلاحات.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات چینی تحت فشار که به “گمراه کردن جهان”.

حرکت به ترک ژنو مبتنی بر بدن می آید دلیل افزایش تنش بین واشنگتن و پکن بیش از شیوع کروناویروس. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

(گزارش شده توسط کیت Abnett و آرنو Schuetze; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش و مایک هریسون)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de