نگرانی ما coronavirus خروش از جورج فلوید تظاهرات


عکس: جان Minchillo/AP

فرمانداران شهرداران و مقامات بهداشت عمومی در سراسر ایالات متحده در حال افزایش ترس از افزایش coronavirus موارد ناشی از افزایش اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

مرتبط با: Coronavirus live news: ما می فرستد برزیل 2m دوز هیدروکسی کلروکین با وجود ایمنی ترس

فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس روز دوشنبه در دستگیری توسط چهار افسر پلیس. قتل متمرکز شدید نور در خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار و دامن زده و اعتراض و خشونت در بسیاری از شهرستانها عمده.

با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند, ایالات متحده دیده می شود نزدیک به 1.8 m عفونت و تقریبا 104,000 مرگ و میر در Covid-19 بیماری همه گیر. در یک کشور است که در مراقبت های بهداشتی جهانی این بحران به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت ها به خصوص کسانی که در زندگی شلوغ شهری است.

تصاویری از تظاهرکنندگان در نزدیکی بسیاری از بدون ماسک بنابراین احساس خطر رهبران – به نقطه که در آن برخی از آنها شفاعت با کسانی که در خیابان ها در اعتراض به “راه راست” به منظور حفاظت بهتر از خود.

“من نگران هستم که ما تا به حال تجمع جرم در خیابان های ما زمانی که ما فقط برداشته اقامت در خانه سفارش و آنچه که می تواند به این معنی خوشه در coronavirus موارد بعد” موریل Bowser خود شهردار واشنگتن دی سی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

مرتبط با: آتش طاعون و یک کشور در حال جنگ با خود: مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است | رابرت رایش

“من خیلی نگران آن است که من همه اصرار به قرار گرفتن در معرض خود را در نظر بگیرید اگر آنها نیاز به جداسازی از اعضای خانواده خود را هنگامی که آنها به خانه و در صورتی که نیاز به آزمایش می شود … چرا که ما کار کرده اند بسیار سخت به بلانت منحنی.”

Bowser خود گفت: تظاهرات در شهر که در آن شاهد خشونت های چند روز در یک ردیف در کاخ سفید و دیگر مناطق شد یک کیسه مخلوط.

“در حالی که من تو را دیدم برخی از مردم با ماسک شب گذشته دیگران نمی,” او گفت:. “من تو را دیدم برخی از افراد اجتماعی فاصله دیگر مردم حق داشتند در بالای هر یک از دیگر. بنابراین ما نمی خواهیم به ترکیب این ویروس کشنده و تاثیر آن را تا به حال در جامعه ما است.

“ما در حال کار سخت نیست که تجمع جرم. به عنوان یک ملت ما باید نگران دوباره بجای اول برگشتن.”

Bowser پیام تکرار می شد توسط لری هوگان فرماندار مریلند و کیشا Lance-کف شهردار آتلانتا گفت که او “بسیار نگران” درباره Covid-19 پخش كردن, و این اعتراضات تا به حال پریشان او را از برخورد با این بیماری همه گیر.

روز شنبه در کف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک Covid آزمون این هفته است.”

روز یکشنبه او به سی ان ان دولت از اتحادیه: “من متوجه شدم که من تا به حال نگاه ما coronavirus اعداد در دو روز. و این ترسناک, چرا که آن را یک بیماری همه گیر و مردم از رنگ در حال گرفتن سخت تر است.

“ما می دانیم که آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در جامعه ما با این ویروس. ما در حال رفتن به طرف دیگر از این در چند هفته.”

با توجه به گرجستان در بخش بهداشت و درمان بیشتر آمریکایی های آفریقایی تبار باید قرارداد Covid-19 در دولت از هر مسابقه.

“سوال این است: چگونه ما معترض با خیال راحت؟” Dr Ashish Jha مدیر بهداشت جهانی موسسه در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت با سی ان ان گفت. “من فکر می کنم ماسک هستند و بخش مهمی از آن است.”

در نیویورک تا کنون دولت سخت ترین ضربه Covid-19 فرماندار اندرو کومو گزارش 56 کروناویروس جدید مرگ و میر در سطح ایالت کمترین تعداد پس از 23 مارس. او ابراز ترس برای احیای این ویروس به عنوان یک نتیجه از این اعتراضات اما نمیفهمد مستند شد یک عامل کمک به گسترش سلاح های خود را.

“این یک تصادف ناآرامی اتفاق می افتد در میان یک بیماری همه گیر” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. “مردم شغل خود را از دست. آنها جدا شده و در خانه است. مردم تاکید دارد و نگران است. آن است که همه از آن است.”

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک گفت: “حمایت از حق مردم را محترم شمارد اما افزود که این تظاهرات به معنای آینده نامشخص.

“شما باید تمام ناکامی های مورد بی عدالتی همراه با ناکامی در مورد بی عدالتی در همه گیر به دلیل همه گیر نمایش داده می شود اختلاف بسیار زیاد در ترکیب با این واقعیت است که مردم صرف دو ماه cooped, در داخل خانه,” او گفت:.

“ما نمی دانیم که چه تابستان به ارمغان می آورد.”

دکتر تئودور طولانی پیشرو این شهرستان در تماس با ردیابی استراتژی ارائه مشاوره.

“ما به شدت به تشویق کسی که در اعتراض به پوشیدن ماسک در تمرین مناسب بهداشت دست و تا حد امکان به لحاظ اجتماعی فاصله هر چند ما می دانیم که نه همیشه امکان پذیر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de