هند و چین را بزرگ اسلحه در به بن بست همچنان در شرق لاداخ: گزارش

عکس: فایل

هر دو هندی و چینی ارتش همچنان ایستاده خود زمین در شرق لاداخ با هر دو طرف در آوردن اسلحه های بزرگ و ماشین آلات سنگین در این سرزمین مورد مناقشه است.

در این گزارش آمده است که ارتش هند در حال انجام همان و استقرار نیروهای اضافی همراه با ماشین آلات سنگین در مرز. منبع گفت که ارتش هند قصد دارد به نگه داشتن در تطبیق چین تهاجمی ذکراست تا نیروهای خود را از فروکش Pangong Tso, Galwan دره و مناطق دیگر.

همان گزارش می گوید که نیروی هوایی هند است که نگه داشتن چشم مشتاق در حال تحول وضعیت از طریق نظارت هوایی.

هند را مقصر می داند چین برای افزایش تنش با عبور بیش از به خاک خود

هند ادعا می کند چینی سربازان تشدید تنش های در حال حرکت به Pangong Tso و Galwan دره مناطق در اوایل این ماه. هند می گوید ارتش چین به تقویت حضور خود در Demchok و Daulat التماس Oldie مناطق نیز که در آن اختلافات شناخته شده را در محل بین دو طرف است.

در مه 6, نیروهای نظامی از هر دو طرف درگیری و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر است که همچنین مجروح شدن چند نفر دیگر.

شده اند وجود دارد طولانی مدت در مرز تنش بین هسته ای همسایه با تلخ جنگ بیش از Indias شمال شرقی ترین ایالت آروناچال پرادش در سال 1962.

“رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. آن سنگ پرانی و استدلال به پایان رسید که در یک fistfight,” ارتش هند شرقی فرماندهی سخنگوی Mandeep Hooda گفته بود AFP در مارس 10.

این “stand-off” در Naku La بخش نزدیک به 15 ، 000 فوت (4,572 متر) Nathu لا عبور در شمال شرقی ایالت سیکیم — که مرزهای بوتان و نپال و چین بود و بعد حل و فصل پس از “گفت و گو و تعامل” در سطح محلی Hooda نشان داده بود.

“موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز-امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل و فصل نیست,” او گفت:.

برخی از 150 سربازان درگیر شدند و در صورت خاموش پرس تراست هند گزارش شده بود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de