نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک توهمی فلسطینی در بیت المقدس به عنوان او راه می رفت به ویژه نیازهای مدرسه


رعنا از ایاد Halak, 32, دارای عکس خود را در صفحه اصلی – AP Photo/محمود Illean

نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی در راه خود را به یک مدرسه نیازهای ویژه در قم در روز شنبه باعث مقایسه به خشونت پلیس در آمریکا و اتهامات بیش از حد زور توسط نیروهای اسرائیلی.

در بیانیه پلیس اسرائیل گفت: آنها خال خال مشکوک “با یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه” و باز آتش در 32 سال ایاد Halak زمانی که او موفق به متوقف کردن. هیچ سلاح یافت شد بر او.

اسرائیل کانال 12 ایستگاه خبری گفت: اعضای شبه نظامی مرزی نیروهای از کار اخراج آقای Halak و او را تعقیب به یک کوچه. یک افسر ارشد بود گفت: به به نام برای توقف آتش به آنها وارد کوچه اما یک افسر دوم را نادیده گرفته و فرمان اخراج شش یا هفت گلوله از M-16 rifle.

آقای Halak پدر به اسوشیتد پرس گفت که پلیس بعد آمد و حمله خود را اما پیدا نکردم چیزی.

این تیراندازی باعث اعتراض گسترده در رسانه های اجتماعی با بسیاری از مقایسه به لحاظ نژادی به اتهام تیراندازی و قتل از جورج فلوید در آمریکا در هفته گذشته.

Benny Gantz اسرائیل ‘alternate’ نخست وزیر و وزیر دفاع عذر خواهی کرد برای مرگ آقای Halak در جلسه کابینه در روز یکشنبه صبح. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ساخته شده هیچ اشاره ای به این حادثه در سخنان افتتاحیه خود.

هر دو افسران گرفته شده بودند را بازداشت و بازجویی چند ساعت و بررسی باز شده است.

“ما باید مقاومت مورد انتظار پوشش و مطمئن شوید که پلیس را نشسته در زندان” Ayman عوده رهبر اصلی عربی در پارلمان اروپا در توییتر نوشت.

“عدالت انجام خواهد شد تنها زمانی که Halak خانواده و دوستان خود را و بقیه مردم فلسطین می دانم که آزادی و استقلال است.”

آقای Halak شده بود در راه خود را به مدرسه برای دانش آموزان با نیازهای ویژه هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد, یک سفر است که او در هر روز است. با توجه به تایمز اسرائیل پدرش گفت: شبکه پخش عمومی Kan که او مشکوک آقای Halak شده بود حمل تلفن خود را هنگامی که او کشف شده توسط پلیس.

“ما به او بگویید که هر روز صبح خود را به نگه داشتن گوشی در دست خود را بنابراین ما می توانید در تماس با او و مطمئن شوید که او با خیال راحت وارد در موسسه آموزشی” پدر این گزارش گفت:.

در غرب بیت المقدس حدود 150 معترضان برخی از تپش طبل جمع آوری شده برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس در روز شنبه. “خشونت پلیس باید اقامت در داخل” آنها شعار می دادند در زبان عبری. در یک کوچکتر تظاهرات در تل آویو یک پوستر به عنوان خوانده شده “فلسطینی زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>