ایتالیایی ادعا ویروس دیگر وجود ندارد’ در کشور منجر به داد و بیداد

AFP/Tiziana Fabi/فایل

رم: یک ادعای پیشرو ایتالیایی که جدید کروناویروس “دیگر وجود ندارد” در کشور موجب اضطراب عمومی در روز دوشنبه به دولت خواستار احتیاط.

ایتالیا آماده است در این هفته به صورت گام بزرگ بعدی در کاهش ملی مستند تحمیل سه ماه پیش. از چهارشنبه گردشگران خارجی خواهد بود قادر به وارد کردن دوباره و مردم خواهد بود قادر به حرکت بین مناطق.

اما دولت اصرار دارد این است که یکی از خطرناک ترین مراحل یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده 33,500 زندگی در کشور است.

این خواست مردم را به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس یک بار دیگر.

“در حقیقت این ویروس بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا گفت:” آلبرتو Zangrillo رئیس San Raffaele بیمارستان در میلان پایتخت شمالی منطقه لمباردی است که بدترین ضربه گیر.

“این سواب انجام شده بیش از 10 روز گذشته نشان داد که یک بار ویروسی است که کاملا بینهایت کوچک از لحاظ کمی در مقایسه با کسانی که انجام شده یک ماه یا دو ماه پیش گفت:” در یک مصاحبه تلویزیونی RAI در روز یکشنبه.

“کسی که به مسئولیت برای ترساندن این کشور”.

که باعث گریه ناباوری از کارشناسان دیگر و یک هشدار از دولت است که آن را خیلی زود به جشن می گیرند.

“در انتظار شواهد علمی برای حمایت از پایان نامه که ویروس ناپدید شده است, من می خواهم دعوت از کسانی که می گویند آنها مطمئن شوید که از آن به اشتباه ایتالیایی ها” وزارت بهداشت معاون ساندرا Zampa در بیانیه ای گفت.

ملی سلامت شورای فرانکو Locatelli گفت که او “گیج” توسط Zangrillo نظرات.

“این به اندازه کافی برای نگاه تعداد موارد مثبت را تایید کرد هر روز برای دیدن مداوم گردش در ایتالیا از کروناویروس جدید,” او گفت:.

مدیر معتبر Spallazani بیماری های عفونی موسسه در رم جوزپه مدرن وجود دارد گفت: هیچ مدرک علمی این ویروس تا به حال جهش یافته و یا تغییر در قدرت.

یک تماس-ردیابی نرم افزار برای کمک به این کشور برای جلوگیری از ویروس عود بود که راه اندازی شد دوشنبه در چهار کشور 20 منطقه با دیگران به زودی به دنبال.

ایتالیا گزارش 355 مورد جدید از این ویروس در روز یکشنبه عمدتا در منطقه لومباردی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de