Lisa Vanderpump رستوران بود ‘گرافیتی پس از L. A. تظاهرات

Lisa Vanderpump است صحبت کردن در مورد جورج فلوید مرگ است. در سهشنبه, مارس 31 به زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد این موضوع.

Vanderpump, 59, ارسال شده یک عکس با نقل قول “عدالت نخواهد بود خدمت کرده است تا کسانی که بی ریا هستند که خشم به عنوان کسانی که” و تنظیم ضبط مستقیم در مورد وضعیت خود L. A. eateries پس از تظاهرات رخ داده در اطراف شهرستان.

هنگامی که یک Instagram کاربر در زمان به این دیدگاه نشان می دهد که براوو شخصیتی که صاحب چند رستوران در لس آنجلس و لاس وگاس خواهد بود “عصبانی” اگر هر یک از کسب و کار بودند “نابود” او روشن ساخته است که هیچ گونه تخریب صورت گرفت.

“ما دچار حداقل گرافیتی خوشبختانه” او پاسخ داد.

Vanderpump ذکر او احساسات خود در مورد فلوید مرگ در Instagram عنوان. این مرد مینیاپولیس, 59 کشته شد هفته گذشته هنگامی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

“من عمیقا غمگین از حوادث غم انگیز از چند روز گذشته. این است که در مورد انسانیت مشترک ما. همه سزاوار به احساس امنیت در این کشور است. همه سزاوار به احساس ارزش و شنیده” Vanderpump نوشت. “هیچ کس باید به صورت ترس است که بسیاری از مردم به صورت روزانه. من احساس می کنم برای هر کسی که احساس می کند به حاشیه رانده شده و یا مورد آزار و اذیت در جامعه خود را. درست نیست.”

پرداختن به اعتراضات رخ داده است که در سراسر جهان پس از فلوید را مرگ Vanderpump قوانین ستاره اضافه شده: “من مؤمن بزرگ در تظاهرات مسالمت آمیز – این بسیار مهم است که قادر به جمع آوری و شنیده می شود با توجه به علل شما باور. و این علت و مبارزه با این بی عدالتی است که بسیار مهم است.”

لندن بومی نیز اشاره کرد که “خشونت و تخریب” در حال حاضر در برخی از تظاهرات “دلخراش است.”

“این ویرانگر برای دیدن نفرت و صدمه دیده است که بسیاری از مردم احساس,” او اضافه شده قبل از restating از نقل قول استفاده در Instagram photo. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

Vanderpump را L. A. رستوران — SUR ویلا بلانکا پمپ و تام تام — بسته شده اند و از ماه مارس به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

Lisa Venderpump SUR Saddened George Floyd Death
Lisa Vanderpump در مراسم افتتاحیه برای “Vanderpump قوانین” در سور, رستوران. جان شیرر/تالار گفتگو/AP/شاتر

یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه گذشته که Vanderpump و شوهرش کن تادهستند با استفاده از این زمان به تازه کردن سور است که تنظیم برای خیلی از Vanderpump قوانین. “وجود دارد رفتن به یک کمی از تعجب در سور پس از آن بازگشایی دوباره” خودی توضیح داد در آن زمان است. “لیزا و کن در زمان این زمان به وصله پینه کردن برخی از چیزهایی.”

این منبع افزود که در این رستوران شده اند “چک کردن در در کارکنان خود را در سراسر قرنطینه.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de