MLK دختر تاکید بر ‘بی خشونت به معنی’ تحریک ‘تغییر سازنده’

به نقل از پدر مرحوم او MLK, Bernice پادشاه گفت: ‘شورش در حال زبان بی سابقه’

در حالی که تظاهرات را به خشونت نوبه خود در ایالات متحده آمریکا مارتین لوتر کینگ جونیور دختر با تاکید بر اهمیت ” بدون خشونت به این معنی است.’

دکتر برنیس شاه را محکوم کرد و اعمال خشونت قرار گرفت که بیش از آخر هفته به عنوان کشور گسترده تظاهرات فوران بیش از اعمال نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی که زندگی خود را از دست پس از یک افسر پلیس دوخته و او را به زمین.

در طول یک شهرستان جلسه توجیهی در شهرستان آتلانتا تظاهرات در گرجستان, دکتر شاه گفت: “من اینجا ایستاده در این لحظه و در نگاه من سفر من به درخواست تجدید نظر به برادران و خواهران من چون من متوجه شدم که تنها راه برای تغییر سازنده است که از طریق ابزارهای مسالمت آمیز.”

به نقل از پدر مرحوم او او در ادامه گفت: “شورش در حال زبان بی سابقه.”

وی در ادامه توضیح داد که ماندن بدون خشونت بود, یک روش اثبات شده از آوردن تغییر. “این شکست نیست پدر من… این را نمی شکست آنها. زیرا زمانی که شما واقعا آن را درک کنند و واقعا در عمل آن را به ارمغان می آورد در مورد نتایج.”

“ما می خواهیم تغییر کند و ما می خواهیم آن را در حال حاضر. اما تغییر هرگز می آید از طریق خشونت. این یک راه حل نیست. خشونت در واقع باعث ایجاد مشکلات بیشتر است.”

عطف به توییتر ارسال همان پیام برای معترضان گفت: “عدم خشونت است نه ضعیف و یا غیر فعال. عدم خشونت است فعال و تهاجمی است.”

“این است که استراتژیک با هدف نهایی. آن را به دنبال صلح واقعی که = عدالت است. حتی اگر شما در مخالفت با آن به عنوان یک روش برای تغییر اجتماعی من هنوز هم شما را بشنود و شما را دوست دارم. شما یک جواب و یک راه حل است.”

در مصاحبه دیگری با MSNBC, Dr. King وزن در تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر امریکا گفت: “هدف از کسانی که واقعا معترض هستند به طور مستقیم متصل به مسائل پدر من در پرداختن به ’50s و 60s. مسئله این است که هنوز هم وجود دارد دو آمریکایی: آمریکا برای مردم سیاه و امریکا برای مردم است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de