ناسا پخش زنده رادیو پچ پچ از فضانوردان در شنبه تاریخی SpaceX راه اندازی. در اینجا این است که چگونه به گوش دادن.

باب Behnken و داگ هرلی در لباس های فضایی SpaceX.

ناسا

  • SpaceX است به ارسال دو فضانورد ناسا باب Behnken و داگ Hurley به مدار.
  • از آن خواهد شد ایلان شرکت اولین crewed راه اندازی و اولین بار فضانوردان آمریکایی را راه اندازی در آمریکا فضاپیما از سال 2011 است.
  • شما می توانید گوش دادن به زندگی های صوتی از فضانوردان در خدمه سفینه فضایی اژدها از طریق تلویزیون ناسا در یوتیوب — این جریان است که در زیر تعبیه شده.
  • شما همچنین می توانید تماس بگیرید به ناسا خطوط ثابت برای تنها صدای صوتی در 321-867-7135.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

SpaceX در حال آماده سازی برای اولین crewed راه اندازی: خدمه آن اژدها سفینه فضایی برنامه ریزی شده است برای حمل دو فضانورد ناسا به مدار در شنبه شروع در 3:22 p. m. ET.

ناسا و اسپیس ایکس در حال پخش زنده صوتی از این ماموریت به نام Demo-2 در تلویزیون ناسا کانال یوتیوب است که در زیر تعبیه شده. شما قادر به شنیدن آنچه که کهنه فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی می گویند سرنشین فضاپیمای SpaceX به عنوان راه اندازی موشک از کیپ کاناورال فلوریدا.

ناسا و اسپیس ایکس نیز YouTube livestream از راه اندازی با تفسیر از ناسا ماموریت مدیران و دیگر کارکنان.

اگر شما می خواهید برای رفتن به مدرسه قدیمی, شما همچنین می توانید تماس را به یکی از NASAs سه شماره تلفن — 321-867-1220, 321-867-1240 و 321-867-1260 — که همه بازی شمارش معکوس و تفسیر زندگی می کنند.

آژانس فضایی نیز دارای یک شماره است که امکانات بدون تفسیر, تنها صدای صوتی از فضانوردان: 321-867-7135. (هر خط دارای ظرفیت محدود برای تماس گیرنده بنابراین اگر شما نمی توانید اتصال سعی کنید ناسا یوتیوب فید به جای.)

چه ماموریت همه چیز در مورد

غروب آفتاب در کیپ کاناورال فلوریدا به عنوان SpaceX خدمه سفینه فضایی اژدها و موشک فالکون 9 در انتظار راه اندازی.

SpaceX از طریق توییتر

SpaceX در حال راه اندازی Behnken و هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی که در آن انتظار می رود آنها را به ماندن برای 110 روز.

این خواهد بود که ما برای اولین بار crewed فضاپیما راه اندازی پس از پایان ناسا برنامه شاتل فضایی در سال 2011. از آن پس ناسا شده است خرید صندلی برای آن فضانوردان روسی سایوز فضاپیمای. موفق راه اندازی نیز علامت اولین بار انسان را به پرواز در یک صورت تجاری ساخته شده سفینه فضایی.

خدمه فضاپیمای اژدها و راه اندازی این محصول از NASA Commercial Crew Program, همکاری بین آژانس فضایی و دو شرکت خصوصی — SpaceX و بوئینگ به ساخت بشر-آماده سفینه های فضایی است که می تواند کشتی فضانوردان از ایستگاه فضایی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>