صورتی و بازدید در تمام زندگی از ماده ” نظر

صورتی در پاسخ به نظر که انتقاد او پست در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از جورج فلوید مرگ است.

این “Just Give Me a Reason” خواننده, 40, اعلان مجدد یک پیام در روز شنبه, مارس 30 که همکار او خواننده Billie Eilish نوشت: در مورد عبارت “تمام زندگی مهم است.”

Pink Hits Back at Commenters After They Criticize Her Support for Black Lives Matter
صورتی در جایزه بریت در لندن در 20 فوریه 2019. جوئل C رایان/تالار گفتگو/AP/شاتر

“هیچ کس می گوید زندگی شما مهم نیست” “پسر بد” خواننده 18 نوشت. “هیچ کس گفت زندگی خود را سخت است. هیچ کس گفت: هر چیزی در همه در مورد شما…… همه شما MFs انجام دهید این است پیدا کردن یک راه به همه چیز را در مورد خودتان. این در مورد شما نیست. توقف ساخت همه چیز در مورد شما است. شما نیاز به. شما در خطر است.”

“شما ممتاز این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه” Eilish اضافه شده است. “جامعه به شما می دهد امتیاز فقط برای سفید بودن. … اگر تمام زندگی مهم نیست چرا که از مردم کشته برای تنها بودن ، چرا مهاجران مورد آزار و اذیت? … به همین دلیل است که آن را درست برای مردم در اعتراض به معنای واقعی کلمه خواسته شده را به ماندن در خانه در حالی که حمل و نیمه اتوماتیک سلاح است ؟ به همین دلیل است که آن را درست برای مردم سیاه و سفید به نام اراذل و اوباش برای اعتراض به کشتار مردم بی گناه است ؟ آیا می دانید چرا ؟ ؟ ؟ ؟ سفید. F—پادشاه. امتیاز است.”

برخی از طرفداران موافق نیست با این پیام.

“کاملا دریافت که در آن شما در حال آمدن از. اما به عنوان یک فرد با یک وکیل مغز من می گویند… زمانی که شما تنها از یک نژاد و می گویند که ” در مسابقه مهم است. شما به طور ضمنی گفت دیگر مسابقه مهم نیست ، آن را به طور خودکار استنباط” یک دیدگاه نوشته. “من آن را باور می کند این وضعیت یک disjustice [sic] با قرار دادن آن در #blacklivesmatter دسته. این می تواند اتفاق می افتد به هر یک از ما! که قساوت! که این مسئله واقعی است. آن است که در مورد مسابقه.”

صورتی جواب داد: “شما در حال مظهر سفید امتیاز و غم انگیزترین بخش این است که شما حتی نمی شنوید خودتان و احتمالا هرگز نخواهد شد.”

زمانی که دیگر نوشت: “همه صاحبان کسب و کار و زندگی را توجه بیش از حد” که برنده جایزه گرمی شات پشت “بنابراین شما می توانید به عنوان خوانده شده.”

یکی دیگر دیدگاه به نام “زیبا تروما” خواننده “احمق” باعث صورتی به پاسخ “چه روشنگری و مفید دهید.”

فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در دوشنبه 25 مه منجر به شلیک چهار افسر پلیس درگیر در این حادثه و دستگیری افسر درک چوین که خود را نگه داشته و زانوی راست در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت با وجود این مرد التماس برای کمک و شکایت او نمی تواند نفس بکشد. امدادگران نامیده می شدند پس از او بی توجه بود و او انتقال به یک بیمارستان محلی که در آن او مرده.

تصویری از این حادثه رفت و ویروسی با مشاهیر از جمله Beyoncé, کیم کارداشیان و رئیس جمهور سابق باراک اوباما خواستار عدالت برای فلوید و تظاهرات برگزار می شود در سراسر ایالات متحده ستاره از جمله Ariana Grande, راشل لیندسی و Halsey باید راهپیمایی در حمایت از عدالت اجتماعی و زندگی مهم جنبش است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de