شاهزاده اندرو ‘سمی’ حضور ندارند در خانواده سلطنتی

شاهزاده اندرو در مصاحبه بی بی سی دیدم که او در دفاع از خود دوستی با مرحوم پدوفیلیا جفری اپستاین

شاهزاده اندرو که شاهد شهرت او فرو ریختن به زمین در ماه های اخیر در حال حاضر ممکن است به طور دائم اجازه رفتن از وظایف سلطنتی.

به عنوان هر یک سلطنتی خودی دوک یورک پس از داشتن وضعیت خود را مخدوش بیش از این قطار خراب از مصاحبه با BBC شش ماه پیش ممکن است بازگشت به وظایف سلطنتی در هر زمان به زودی.

اتهامات خود را در قاچاق انسان مطرح با یک جدید Netflix docu-سری جفری اپستاین: کثیف غنیکه ویژگی های ویرجینیا Giuffre ادعا او قاچاق به خانواده سلطنتی توسط اپستین سه بار زمانی که او 17. اتهامات رد شده است توسط شاهزاده.

و در حال حاضر اندرو حضور در خانواده سلطنتی بیش از حد به نظر می رسد ظاهر می شود که ناخواسته به عنوان سلطنتی منابع توصیف او به عنوان “سمی” و “گران خیط و پیت کردن” طی مصاحبه ای با ساندی تایمز.

این نشریه ادعا می کند که خانواده سلطنتی هیچ برنامه ای از بررسی 60 سال موقعیت در حالی که همه او امیدوار به بازگشت به خود را سلطنتی نقش که او تا به حال حتی با استخدام یک متخصص روابط عمومی را علامت گالاگر در تلاش برای پاک کردن شهرت خود را.

فاجعه مصاحبه بی بی سی دیدم که او در دفاع از خود دوستی با مرحوم پدوفیلیا جفری اپستاین تا به حال منجر به تعلیق از وظایف سلطنتی.

او پس از آن نیز وزن متعدد دیگر رسوایی نیز که شامل طرح دعوی در دادگاه علیه او توسط یک دوست سابق بر گفته با توجه $8million به او برای خرید یک کلبه ییلاقی اسکی در سال 2014.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de