مدارس بخشی از بازگشایی در بریتانیا با وجود گسترش سریع ویروس

AFP/فایل

لندن: مدارس بخشی از بازگشایی در انگلستان در روز دوشنبه و آسیب پذیر بودند مجاز به سرمایه گذاری در خارج از منزل با وجود هشدارهای که این بدترین آمار کشور در حال حرکت بود به سرعت از آن coronavirus مستند.

یک مرگ و میر است که در حال حاضر رسما می ایستد در 38,489 انباشت اشیاء بدست آمده است سیاسی فشار بر نخست وزیر بوریس جانسون — هنوز هم جوابی نیامد و در جلال thumping دسامبر انتخابات برنده زمانی که همه گیر برتر انگلستان سواحل.

جانسون صرف مقدار از هفته گذشته زنی با یک رسوایی برانگیخته شده توسط مشاور ارشد تصمیم به درایو به یک منظره قلعه با خانواده اش در حالی که همه تحت سفارشات به حد ورزش در فضای باز به یک ساعت در روز.

به گزارش باشگاه خبرنگاران Brexit معمار Dominic کامینگز به نظر می رسد کاهش خواهد یافت اما نگرانی در مورد Johnson را از دست داده و بحران باقی مانده است.

او حمایت عمومی در هفته گذشته دچار بیشترین سقوط برای یک رهبر حزب محافظه کار در 10 سال قبل از دوره نقاهت بعد کمی در یک نظرسنجی منتشر شده دوشنبه.

‘گسترش بیش از حد سریع’

جانسون یک جدول زمانی است که اجازه می دهد تا دو میلیون کودکان برای بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه و آنهایی که مسن تر در ژوئن 15.

اما یک نظرسنجی انجام شده توسط بنیاد ملی تحقیقات آموزشی پیدا کردم که مدرسه ابتدایی رهبران انتظار داریم حدود نیمی از خانواده ها برای حفظ کودکان خود را در خانه.

دولت نیز اجازه می دهد کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به رنج می برند عواقب جدی از این ویروس به صرف زمان در خارج از منزل برای اولین بار در دو ماه.

“من دست کم نگیرید فقط چقدر دشوار است برای شما” جانسون گفت 2.2 میلیون انگلیسی ها که به سقوط شدید خطر دسته.

دولت بریتانیا نیز تشویق تجربه مثبت از دیگر کشورهای اروپایی است که شروع کرده اند به بازگشت به چیزی شبیه پیر راه زندگی است.

اما منتقدان استدلال می کنند که به اصطلاح R نرخ انتقال — برآورد سطح ملی در بین 0.7 و 0.9 — هنوز خطرناکی نزدیک به 1.0 شکل بالا که این ویروس را گسترش رشد می کند.

پارک ها و سواحل پر شد در سراسر انگلستان برای دومین متوالی آخر هفته چه شده است که یکی از خشک ترین چشمه در بیش از 100 سال است.

چند تن از اعضای دولت و مشاوران علمی گروه هشدار داده اند که محدودیت های که برداشته قبل از موعد مقرر.

“COVID-19 كردن بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان” مشاور علمی جرمی Farrar گفت در توییتر.

وزیر Alok Sharma به بی بی سی گفت در روز دوشنبه که “مشاوره علمی می کند متفاوت است اما به طور کلی نظر رسمی از بدن ارائه مشاوره به دولت این بود که “ما باید این کار را با احتیاط”.

این گروه دارای بیش از 50 عضو و اختلافات هستند که انتظار می رود — اگر چه انتقاد از سیاست های دولت خود را از مشاوران نسبتا نادر است.

صدمه زدن به فقیر

دانشمندان هستند و نه آنهایی که تنها به ابراز نگرانی در.

لندن شهری پلیس فدراسیون صندلی کن مارش گفت: قوانین فعلی از جمله کسانی که اجازه می دهد مردم برای جمع آوری در گروه شش در انگلستان — اما نه نشستن بر روی یکدیگر deckchairs — غیرقابل اجرا بودند.

“من نمی فکر می کنم در حال گرفتن مقدار اطلاع از آنچه گذاشته و در مقابل آنها” مارش گفته روزنامه دیلی تلگراف

“آنها در حال انجام آن چگونه آنها می خواهند به آن را انجام دهد.”

آموزش و پرورش ملی اتحادیه شرکت-رهبر مریم Bousted گفت: دولت تا به حال برای تجدید نظر در آن بازگشایی مدرسه راهنمایی 41 بار از اواسط ماه مه.

وجود دارد “چیزهایی که آنها را فراموش کرده بود همه چیز را نمی دانند و همه چیز آنها اشتباه کردم (که) تا به حال به آن اضافه شود در” Bousted گفت اخبار آسمان.

مدارس تنها شروع بازگشایی در انگلستان زیرا هر یک از بریتانیا چهار کشور به شرح زیر خود دستورالعمل های بهداشتی.

اسکاتلند در انتظار است تا ماه اوت و ایرلند شمالی است eyeing سپتامبر در حالی که ولز است که هنوز هم ساخت تا ذهن خود را.

وزیر جوامع رابرت Jenrick استدلال بازگشت به مدرسه ضروری بود به دلیل کمبود کلاس و ناهار ارائه شد و هدف قرار دادن خانواده های محروم به خصوص سخت است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de