هزاران شکایت را کمی به تغییر پلیس راه


درک چوین دستگیر شد و در روز جمعه 29 مه سال 2020 پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید. (Ramsey County Sheriff را از طریق نیویورک تایمز)

در نزدیک به دو دهه با مینیاپولیس, اداره پلیس, Derek چوین مواجه حداقل 17 سوء شکایت هیچ کدام از خط خارج کار خود را.

در طول سال غیر نظامی نقد و بررسی تخته آمد و رفت و فدرال نقد و بررسی توصیه می شود که مشکل بخش بهبود سیستم ضعیف مشکل افسران.

در حالی که همه چوین tussled با یک مرد قبل از شلیک دو عکس به شدت زخمی او. او اندرز برای استفاده از زبان موهن و تحقیرآمیز تن ، او به یک خشونت دعوی در دادگاه. اما او موفق به دریافت هیچ رشته ای غیر از دو نامه از سرزنش و توبیخ رسمی.

این بود تا چوین, 44, دیده می شد در یک ویدیو را با زانوی چپ دوخته به گردن یک مرد سیاه پوست, مستعد برای نزدیک به نه ساعت و شفاعت برای تسکین که افسر که سفید بود به حالت تعلیق از کار اخراج شده و سپس در روز جمعه به اتهام قتل.

در مورد او این است که غیر معمول نیست. منتقدان می گویند این گروه با وجود سابقه طولانی خود را از اتهام سوء استفاده هرگز به طور کامل در جای خود قرار داده فدرال توصیه به تعمیرات اساسی راه که در آن آهنگ های شکایت و مجازات افسران — تنها با یک انگشت شماری در طول سال رو به فسخ یا مجازات شدید.

حتی به عنوان خشم و انزجار نصب شده بیش از مرگ و میر در دست پلیس آن باقی مانده است دشوار در ایالات متحده به برگزاری افسران پاسخگو در بخشی به دلیل قدرت سیاسی از پلیس اتحادیه های بی میلی از محققان دادستان و هیئت منصفه دوم-حدس می زنم یک افسر تقسیم دوم تصمیم و عرض جغرافیایی گسترده ای قانون به افسران پلیس را به استفاده از زور است.

ادارات پلیس خود را اغلب در برابر غیر نظامی نقد و بررسی و یا کشیده پاهای خود را وقتی که می آید به تعمیرات اساسی افسر انضباطی و شیوه های. و حتی تغییر گرا روسای پلیس در شهر بالتیمور و فیلادلفیا — که بیش از چند سال گذشته شده اند در سایت های بالا مشخصات و میر مردان سیاه پوست توسط افسر پلیس — تلاش برای تنبیه یا حذف بد بازیگران.

چالش بازی های برگزار شده است در برابر و تقویت اختلافات نژادی در امریکا تا حد زیادی سفید نیروهای پلیس را متهم به تعصب و خشونت در, سیاه, لاتین و سایر جوامع اقلیت. فلوید مرگ آمد و تنها چند هفته پس از Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید در جنوب شرقی گرجستان دنبال شد توسط سه نفر از مردان سفید پوست کشته شد و پس از Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در کنتاکی.

مرگ خود را به هر طریقی یک موج عظیم تظاهرات در سراسر کشور گسترش فراتر از مینیاپولیس روز جمعه با معترضان از بین بردن وسایل نقلیه پلیس در آتلانتا و نیویورک و مسدود کردن خیابان اصلی در سان خوزه کالیفرنیا و دیترویت — تمام شهرستانها است که باید کشتی با اتهامات سوء رفتار پلیس.

در مینیاپولیس مقامات در زمان اقدام سریع در برابر چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd مرگ شلیک آنها را یک روز پس از یک گرافیک تصویری پدید آمده از روبرو می شوند. اما این بدان معنا نیست که ماموران برای همیشه رفته است. عمومی کارکنان می توانند درخواست تجدید نظر خود را اخراج — و نمرات از موارد در سراسر کشور, افسران اغلب برنده است.

سنت پل پایونیر پرس تجزیه و تحلیل پنج سال ارزش از جمله تجدید نظر و دریافتند که بین 2014 و 2019, مینه سوتا, داوران — یک گروه که می شنود طیف وسیعی از خدمات عمومی شکایت — حکم به نفع خاتمه داده شود با اجرای قانون و اصلاح افسران 46 درصد از زمان برقراری آنها.

در سه ختم مربوط به مأموران اجرای قانون که مورد بررسی قرار گرفتند در این سال دو لغو شد.

دیو Bicking یک عضو هیئت مدیره از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس یک دوقلو شهرهای گروه حمایت گفت: بسیاری از اقدامات انضباطی در حال لغو است زیرا آنها در مقایسه با موارد قبلی ساخت آن را سخت برای بخش برای معکوس کردن یک تاریخ از نرمی و یا پاسخ به تغییر در جامعه انتظارات.

“از آنجا که این گروه هرگز منظم هر کسی برای هر چیزی که زمانی که آنها سعی کنید به آن را انجام دهد در حال حاضر آن را در نظر گرفته خودسرانه و هوس باز” او گفت:.

Bicking توصیف یک تاریخچه از تلاش برای تمیز کردن مینیاپولیس نیروی پلیس است که اکثریت سفید و برای چندین دهه است با آن مواجه اتهامات از نیروی بیش از حد به خصوص توسط آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان.

در مینیاپولیس یک شهر منادی آن سیاست مترقی قشنگ پارک و قوی اشتغال نژادی تقسیم اجرا می شود ، از آموزش و پرورش به حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار هستند در یک نقطه ضعف فارغ التحصیل در نرخ بسیار پایین تر و درآمد حدود یک سوم کمتر از ساکنان سفید.

و در حالی که ساکنان سیاه حدود 20 درصد از جمعیت شهرستان را police department داده ها نشان می دهد که آنها به احتمال زیاد کشیده می شود بیش از, بازداشت و زور استفاده برابر آنها از ساکنان سفید. و مردم اختصاص بیش از 60 درصد از قربانیان در مینیاپولیس تیراندازی پلیس از اواخر سال 2009 تا مه 2019 داده ها را نشان می دهد.

هنگامی که وجود دارد یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره به میدان شکایت آن را توصیه می کنم و انضباط اما رئیس پلیس در آن زمان اغلب حاضر به اعمال آن گفت: Bicking که در خدمت در هیئت مدیره.

در سراسر کشور غیر نظامی و نقد و بررسی تخته — به طور کلی متشکل از اعضای عمومی شده اند به شدت ضعیف است. آنها را جمع آوری حساب های, اما نمی تواند اجرای هر گونه توصیه.

در سال 2008 پلیس اجرایی تحقیقات فروم صدور گزارش انضباطی روش در مینیاپولیس در بخش برسند. آن توصیه می شود بازنشانی انتظارات با یک ماتریس مشخص کردن تخلفات و عواقب. اما Bicking گفت که این گروه به زودی کاهش یافت و بازگشت به روش های قدیمی.

در سال 2012 غیر نظامی مدیره در مینیاپولیس جایگزین شد توسط یک سازمان به نام دفتر پلیس انجام بررسی. پس از بیش از 2600 سوء شکایات واصل شده است, توسط اعضای, اما فقط 12 منجر به یک افسر بودن نظم Bicking گفت. شدید ترین سرزنش شده است و 40 ساعت تعلیق, او گفت:.

“هنگامی که ما می گویند وجود دارد عدم مسئولیت پذیری و نظم و انضباط در این شهرستان است, افراطی,” او گفت:, و اضافه کرد که شورای شهر قول داده بود به بررسی هیئت مدیره, اما هنوز برای انجام این کار است.

هر عضو عمومی ممکن است شکایت و کارشناسان می گویند که حجم شکایات منعکس کننده ممکن است یک میزبان از مسائل دیگر از واقعی سوء مانند سطح اعتماد جامعه در آن بخش.

ماریا Haberfeld متخصص در آموزش پلیس و نظم و انضباط در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک گفت: چوین شکایت شمارش به طور متوسط به کمتر از یک سال غیر معمول نیست برای یک خیابان افسر و احتمالا به اندازه کافی بالا به ماشه یک سیستم هشدار دهنده.

اما چهل تکه طبیعت شهرستان انضباطی پیگیری شد و در چوین است. این شهر منتشر امور داخلی خلاصه با 17 شکایات. این شهر پلیس انجام پایگاه داده ذکر شده تنها 12 که برخی از آنها به نظر نمی رسد شامل خلاصه و جوامع متحد علیه خشونت پلیس که همچنین حفظ یک پایگاه داده در عین حال بیشتر شکایت اعداد موجود در دو منبع.

ماهیت شکایت اعلام نشده است.

چوین یکی از چهار افسر که در پاسخ به یک تماس در روز یادبود که یک مرد سعی کرده بود خرید سیگار با جعلی $20 bill. دیگر افسران شناسایی شده توسط مقامات به عنوان توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng نیز از کار اخراج شدند و همچنان تحت بررسی است. شهرستان وکیل گفت که او انتظار می رود را به اتهام اما از ارائه جزئیات بیشتر.

نه خط و نه Kueng تا به حال سوء شکایت علیه آنها را با توجه به گروه. اما Thao مواجه شش در حرفه خود و همچنین موضوع طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که او و یکی دیگر از افسر پانچ لگد و سست عنصر یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد ترک با دندان شکسته و کبودی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه این حادثه رخ داده است در اوایل ماه اکتبر 2014 زمانی که مرد Lamar فرگوسن پس از 26 بود که راه رفتن به خانه با دوست دختر خود را. یک ماشین پلیس نزدیک شد و فرگوسن را به قدم زدن.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که Thao خواسته فرگوسن برای قرار دادن دست خود را بر روی سقف ماشین و سپس دست به دستبند او را. شکایت گفت که دیگر افسر پس از آن “دروغ اعلام شد حکم کردن” برای فرگوسن دستگیری در مورد یک حادثه مربوط به اعضای خانواده. فرگوسن گفت: ماموران او تا به حال هیچ اطلاعاتی به آنها بگویید.

در طول برخورد “افسر Thao سپس انداخت” فرگوسن “دست به دستبند, به زمین و شروع به زدن او کرد.”

Patrick R. سوختگی یکی از وکلا که به نمایندگی فرگوسن در مصاحبه ای گفت: جمعه شهرستان حل و فصل پرونده برای $25,000.

“چه یاد گرفتم از این مورد و چند نفر دیگر من به کار گرفته اند در برابر این گروه است که برخی از افسران فکر می کنم آنها را مجبور به اطاعت از خود را آموزش و قوانین در هنگام برخورد با,” او گفت:.

رئیس پلیس اتحادیه سرهنگ باب Kroll, خود را به موضوع حداقل 29 شکایات. سه منجر به نظم و انضباط استار تریبیون گزارش داد در سال 2015. کرول متهم شد که با استفاده از نیروی بیش از حد و نژادی تهمت در یک مورد که اخراج شد و به تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه به ارمغان آورد در سال 2007 توسط چند تن از افسران از جمله انسان است که در حال حاضر رئیس پلیس.

ترزا نلسون حقوقی مدیر ACLU از مینه سوتا گفت: تلاش پلیس شهر به رهبران اصلاحات در بخش فرهنگ بوده است تضعیف توسط کرول که او گفت: درصدد شکایت و با این نسخهها کار برای بازگرداندن افسران که اخراج بدون توجه به دلیل.

او گفت که در یک جلسه 2015 پس از یک کشنده تیراندازی پلیس کرول به او گفت که او views شکایت جامعه مانند خطا در بسکتبال. “او به من گفت: ‘اگر شما از گرفتن هر گونه خطا شما در حال کار سخت به اندازه کافی’,” او گفت:.

کرول بازگشت نیست چندین پیام را به دنبال نظر این هفته است.

تغییر بخش سیاست و فرهنگ می تواند سال ها حتی زمانی که وجود دارد را به انجام این کار.

در سال 2009 مینیاپولیس بخش برقرار اولیه مداخله سیستم برای پیگیری پرچم قرمز مانند سوء اتهامات خودرو, حرفه استفاده از زور و تخلیه سلاح. این سیستم قرار است به شناسایی “بالقوه پرسنل مشکلات” قبل از تبدیل شدن آنها به تهدید به اعتماد عمومی و یا ایجاد هزینه حقوق مدنی دعاوی است.

در یک مورد شبیه به مرگ فلوید, دیوید کورنلیوس اسمیت یک مرد سیاه و سفید با بیماری های روانی درگذشت در سال 2010 پس از دو افسر در تلاش برای به زانو در آوردن او برگزار شد و او را مستعد برای نزدیک به چهار دقیقه. رئیس در زمان دفاع از افسران و آنها هرگز منظم گفت: Robert Bennett یک وکیل که نماینده اسمیت ،

در سال 2013 رئیس پلیس در آن زمان Janeé Harteau خواسته وزارت دادگستری به بررسی بخش سیستم هشدار دهنده. گزارش فدرال در بر داشت که آن را به حال “سیستمیک چالش ها” و سوال توانایی خود را برای “ایجاد پایدار تغییر رفتار.”

هشدار دهنده سیستم ها به عنوان یک بخش کلیدی از ایستادن مشکل بخش criminologists می گویند. بسیاری از شهرستانها که پیدا شده است به یک الگوی نقض حقوق مدنی و قرار داده شده در زیر فدرال رضایت فرمان و یا بهبود طرح نیاز به یک.

Harteau که در سمت چپ بالای پست در پی یک سال 2017 کشنده تیراندازی پلیس گفت: او در زمان بسیاری از مراحل به اصلاحات بخش از جمله آموزش افسران در ضمنی و تعصب و الزامی به استفاده از دوربین های بدن. اما پلیس اتحادیه اروپا گفت: مبارزه خود را در هر نوبت.

در سال 2016 بخش خود را به روز استفاده از زور در سیاست به برگزاری افسران مسئول مداخله اگر آنها را به همکار خود ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد, Nelson گفت.

سیاست جدید ساخته شده در پی قبلی کشنده تیراندازی شد و بخشی از تلاش برای اصلاحات پلیس فرهنگ در این شهرستان است.

“این که چرا شما را دیدم چهار افسران اخراج” فلوید در مورد او گفت:.

روشن نیست که آیا بهبود سیستم هشدار دهنده می توانست پرچم چوین که او نیز درگیر شده بود در حداقل سه تیراندازی در حرفه خود و یا دیگر افسران درگیر در Floyd مرگ است. بخش را انتخاب کنید از تعدادی از بنچ ماركها و از طیف وسیعی از پاسخ های زمانی که آنها بیش از حد.

Haberfeld آموزش کارشناس گفت: ادارات پلیس تغییر نخواهد کرد تا زمانی که سرمایه گذاری قابل توجهی بیشتر در استخدام و آموزش مناطقی که ایالات متحده فاصله زیادی پشت سر دیگر دموکراسی.

در غیر این صورت او گفت: “وجود یک رسوایی وجود دارد یک تماس برای اصلاحات — کمیته ها و کمیسیون ها و هیچ چیز اتفاق می افتد. هیچ چیز.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de