کامیون می راند به معترضان در مینیاپولیس بزرگراه

1 / 14

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید به خشونت کشیده شد دوباره با وجود حکومت گارد ملی

تانکر کامیون می راند به معترضان در پل

مینیاپولیس (العالم) – یک تانکر کامیون سوار را از طریق هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در مینیاپولیس بزرگراه در اعتراض به مرگ جورج فلوید روز یکشنبه قبل از معترضان کشیده راننده از کابین و ضرب و شتم او با توجه به رویترز شاهد و مقامات.

آن را به نظر می رسد هر یک از راهپیمایان زخمی شدند که کامیون شتافت نسبت به آنها در I-35 دمیدن آن شاخ ارسال معترضان پراکندگی قبل از آمدن به توقف با توجه به شهادت و یک صدای جیر جیر توسط وزارت مینه سوتا امنیت عمومی (MNDPS).

پلیس وارد به زودی و پس از بازداشت راننده کامیون که گرفته شد به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی صدمات MNDPS گفت.

تصویری از این حادثه نشان می دهد معترضان swarming خودرو قبل از آن می آید به توقف.

“این حادثه فقط تأکید فرار وضعیت ما در خارج وجود دارد” مینه سوتا فرماندار Tim Walz یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد او را نمی دانم انگیزه راننده.

آن مشخص شده دومین حادثه در روز به عنوان بسیاری از یک وسیله نقلیه رانندگی در مردم معترض فلوید مرگ پس از شهر نیویورک ماشین پلیس دستگیر شد در فیلم روز شنبه در رانندگی به جمعیت معترضان که pelting آن با اشیاء.

“بسیار نگران کننده اقدامات توسط یک راننده کامیون در I-35W تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز,” MNDPS توییتی.

ویدیو نشان داد که کامیون به حال یک لوگو در سمت خود برای “Kenan مزیت گروه” مستقر در اوهایو شرکت حمل و نقل.

این شرکت در بیانیه ای گفت که آن مطلع شد از یک حادثه مربوط به یکی از پیمانکاران مستقل در مینیاپولیس و این امر می تواند همکاری با مقامات تحقیق.

MNDPS نیست شناسایی راننده اما گفت: گشت ایالتی مینه سوتا مینه سوتا اداره جنایی دلهره شد بررسی این حادثه به عنوان یک جنایتکار مهم است.

(گزارش شده توسط Go ناکامورا در مینیاپولیس و اندرو هی در حکم جدید, مکزیک; ویرایش توسط لینکلن جشن و استفان Coates)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de