مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای پس گرفتن سحر و جادو خود را در مجازی کمپین بلیزرز. خواهد شد.

واشنگتن — وجود نور پس زمینه تابلوهای تبلیغاتی اعلام آینده مراسم انتخاباتی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در خارج یک عرصه بزرگ فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن پخش در صفحه نمایش های غول پیکر به عنوان حامیان شعار “چهار سال دیگر!” در داخل میدان جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی به نظر می رسد یک Jumbotron به عنوان جمعیت roars.

این عینک به نظر می رسد غیر قابل تصور در سن coronavirus و اجتماعی فاصله اما این بازی در نزدیکی شبانه اساس. این عرصه در سوال نیست با جمعیت آن یک انیمیشن 3D محل است که به معرفی سایت یوتیوب پخش که تهمت مبارزات انتخاباتی شده است و پخش در طول همه گیر مستند.

در حالی که تظاهرات شده بود صدای شیپور علامت تجاری قبل از بحران بهداشت و او گشتند تیم آغوش مجازی حوادث و معتقد است آنها با ارائه یک مزیت بزرگ بیش از دموکرات رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در “دیجیتال مبارزات انتخاباتی.”

“از آن زمان جو بایدن مانند چهار روز به راه اندازی یک تریبون در زیرزمین خانه خود را. ما بدبختانه سوئیچ در 24 ساعت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون مدیر ارتباطات ارین پررین گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز.

تماشای جو بایدن ارائه یک آدرس بر روی گوشی های هوشمند. (اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشتاق به کنتراست خود را سریع آغوش مجازی حوادث با بایدن را که در زمان چند روز برای ساخت یک استودیو در دلاور اصلی و اولیه که آنلاین حوادث بودند احاطه شده توسط ائتلاف. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به لغو انتخابات ریاست جمهوری, حوادث در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در حال حاضر زندگی می کنند جریان عملیات در محل به پخش امضای خود عرصه تظاهرات آنلاین.

در عین حال با وجود تهمت کمپین تلاش برای ایجاد یک مجازی کمپین بلیزرز بایدن هنوز هم حفظ یک رهبری ملی در انتخابات پارلمانی پای صندوقهای رای است. و مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز نیز حذف عنوان نظر سنجی نشان می دهد اکثریت رای دهندگان سوال خود را در دست زدن به coronavirus بحران است. تعداد کسانی که همراه با نقش مرکزی در شخص تظاهرات در مغلوب ساختن پیشی جستن موفق کاخ سفید پیشنهاد در سال 2016 افزایش این سوال که آیا نسخه های دیجیتال خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به رئیس جمهور نمره ترم دوم.

در حالی که بایدن کمپین نیز بوده است تا ساختمان های مجازی خود حضور مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد در بسیاری از جهات به پیش رو هفت بار به عنوان بسیاری از پیروان در یوتیوب. و که در آن تهمت کمپین پخش شبانه بایدن صفحه یوتیوب نشان می دهد که فقط 11 عمومی مجازی حوادث در سه هفته گذشته.

بایدن انتخاباتی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این داستان.

در بسیاری از جهات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آماده تر از بایدن اردوگاه زمانی که این بیماری همه گیر مجبور رویدادهای کمپین آنلاین. پررین می گوید: تهمت کمپین قادر به انتقال به مجازی حوادث نسبتا به راحتی پس از حرکت همه کمپین عملیات آنلاین شروع, مارس 13. کسانی مجازی تظاهرات باید تمام زنگ ها و سوت شما ممکن است انتظار برای مبارزات انتخاباتی از املاک و مستغلات مغول ساخته شده است که نام تجاری خود را در امان خود ارتقاء.

“اگر آنها نمی تواند به یک برگ برنده رالی — همه ما می دانیم که وجود دارد هیچ چیز مانند یک برگ برنده رالی — ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن ما رای دهندگان مشغول اند. و بنابراین ما در مورد مراقبت از تولید با کیفیت. رئیس جمهور در مورد مراقبت از چیزهای که. او همیشه” پررین گفت.

یک چیز مجازی تظاهرات نکرده برجسته است که خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. مبارزات انتخاباتی نیز کشیده شده همه از ترافیک خود را بدون رئیس جمهور ترویج مجازی رویدادها در صفحه توییتر که در آن او تا کنون بیش از 80 میلیون پیروان. پررین گفت که او نمی تواند می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به نظر می رسد در یکی از آنلاین پخش.

“شما باید به درخواست رئیس جمهور و کاخ سفید در مورد برنامه خود و … اما ما قصد داریم در ادامه به اینجا هل دادن پیام خود را. که کار ما. و این هدف ما است. و همه این مبارزات انتخاباتی باقی مانده لیزر متمرکز در چهار سال بیشتر برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: پررین.

حتی بدون تهمت دیجیتال تظاهرات هستند و در بسته بندی شده با ویژگی ها و مهمانان. یک تولید کننده که با این نسخهها کار بر روی جلوه های تصویری و نخواست نامش فاش شود چرا که شرکت خود را تایید نکرده و احزاب سیاسی تخمین زده است که این مقدمه کوتاه انیمیشن با 3D عرصه و “مجازی در آستانۀ” بیلبورد هزینه دهها هزار دلار است. این یکی از ویژگی های بسیاری است که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در طول تهمت مبارزات انتخاباتی پخش می شود.

رئیس جمهور تهمت صحبت از کاخ سفید هفته گذشته است. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

بسیاری از مجازی حوادث شروع با یک آگهی به صورت “رسمی تهمت 2020 برنامه” که exhorts بینندگان به “فراموش کردن رسانه های جریان اصلی” و “دریافت حقایق را مستقیما از منبع” به عنوان قبیله ای درام تکان و گرافیک نقره ای تلفن مزین با مغلوب ساختن پیشی جستن عمودی چرخش در سراسر صفحه نمایش. در طول پخش موسیقی پاپ بر روی صفحه نمایش اجازه می دهد مخاطبان به خرید تهمت کالا از جمله عینک, کارت بازی و یک “رسمی آزادی کلاه.”

پررین گفت: به طور منظم میزبان و مهمان بودند از طریق پست و تجهیزات به آنها را قادر به راه اندازی صفحه اصلی استودیو و با توجه به نور کیت میکروفن و کابل برای اطمینان از کیفیت بالا و تولید ارزش است. “آنها نشانه ها و لیوان قهوه و همه چیز برای قرار دادن نام تجاری در پس زمینه به این دلیل که تمام مسائل در تصویر بزرگتر از چگونه ما را به جلو رئیس جمهور کمپین” پررین گفت. “بنابراین هیچ جزئیات را نادیده گرفته است.”

پررین میزبان رویدادهای از خانه خود را در رابطه با کمپین “ارتش برای مغلوب ساختن پیشی جستن” برنامه ای است که طراحی شده است برای تشویق رئیس جمهور حامیان برای تبدیل شدن به یک “داوطلب و یا فعال.” پررین را نشان می دهد متمرکز شده است در کمپین زمینه عملیات در کلید متحده است. “شوهر من به من کمک کرد تا مجموعه ای از اتو کردن هیئت مدیره به قرار دادن چراغ ما برای شات دوربین در گوشه ای از اتاق خواب مهمان” پررین گفت: با خنده.

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید آن است که میزبانی بیش از 50 برنامه با بیش از 100 مهمان پس از رفتن مجازی در ماه مارس است. شده اند وجود دارد مجازی حوادث هر شب از اواخر ماه آوریل است.

یکی از پیام های هسته از این حوادث آنلاین چیزی است که یک مقام ارشد تهمت کمپین رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد استراتژی به عنوان “رئیس جمهور تهمت را به کار نبرد coronavirus و منجر به بازگشت آمریکا به عظمت است.” مجازی تظاهرات نیز متمرکز متضاد تهمت و بایدن را از روش های مربوطه به چین فشار روایت است که معاون رئیس جمهور سابق بیش از حد انطباق به پکن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: امیدوارم که آنها را برای محافظت از ایالات او برنده در سال 2016 و گسترش آن پیروزی. به طور خاص آنها اشاره ویسکانسین و مینه سوتا به عنوان اهداف برای توسعه. ویسکانسین به نظر می رسد عجیب و غریب, مناسب, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برنده آن در سال 2016 مسابقه. اما مینه سوتا رفت و برای هیلاری کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دیگر اهداف بلند پروازانه. ارشد کمپین گفت: آنها باید درگیر در کالیفرنیا که تهمت از دست رفته توسط بیش از 30 امتیاز در سال 2016 ساخت آن را قطعا در بلند پروازانه شات های طولانی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما بیش از یک میلیون تماس تلفنی در کالیفرنیا” این مقام گفت. “ما در حال فعال در سراسر کشور است.”

Donald Trump Jr., مصاحبه, Ted Nugent در اینترنت نشان می دهد ” باعث شده است.’

به عنوان مبارزات انتخاباتی به دنبال تهاجمی آن اهداف وجود هشت دیجیتال حوادث در شیر در این هفته از جمله نیمه منظم “باعث” نشان می دهد میزبان رئیس جمهور, پسر, Donald Trump Jr., و برنامه نویسی هدفمند در خانواده های نظامی, آسیایی-آمریکایی و مذهبی مخاطبان است. فهرستی از عناصر عملیاتی در مجازی این حوادث شده است ترکیب التقاطی از جمله سیاستمداران جمهوری خواه مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و بیشتر مهمانان غیر منتظره مانند سابق نیویورک یانکیز outfielder داریل توت فرنگی.

در هفته گذشته قسمت از “باعث” پسر رئيس جمهور به نظر می رسد با راک کلاسیک گیتاریست Ted Nugent, که گفت که او در جریان بود از “آزادی خیس اطراف تگزاس” و برافراشته در برابر “ژاپنی پانک” ما شکست خورده در جنگ جهانی دوم و راه دموکراتیک فرمانداران در حال دست زدن به کوروناویروس. Nugent با انتقاد از مستندات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری و ستایش خود را “واقعی Michiganiac برادران خون” برای رفتن به کنگره آمریکا در آن کشور در اعتراض به آن پناه-در-محل سفارش.

“واکنش بدتر از ویروس” Nugent گفت: مستندات.

بایدن انتخاباتی است که با اینکه بسیار outspent با مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد pizzazz از رئیس جمهور خشن و پر زرق و برق مجازی تظاهرات. بایدن این برنامه بیشتر شبیه به یک استاندارد ویدئو کنفرانس با معاون سابق رئیس جمهور و مهمانان خود در گاهی اوقات دانه دار صفحه نمایش مجموعه ای در برابر یک دشت آبی پس زمینه.

با وجود تهمت کمپین اعتماد به نفس و ناتوانی در برگزاری تظاهرات فیزیکی است که به وضوح از دست دادن برای مبارزات انتخاباتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن آرنا ظاهر شد و یک امضا عنصر از مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 و او همچنان به آنها را نگه دارید در طول ریاست جمهوری خود. جیسون میلر ارشد ارتباطات مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن اول کاخ سفید پیشنهاد گفت: یاهو اخبار حوادث بودند شخصا مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که علاقه پینوشت اندازه جمعیت خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در یک تجمع در شارلوت, N. C. 2 مارس سال 2020 است. (برایان بلانکو/گتی ایماژ)

تظاهرات “نشان می دهد مردم در سراسر کشور بود که انرژی و شور و شوق برای مبارزات انتخاباتی و آنها نه تنها در حال تهمت حامیان” میلر توضیح داد. “مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات بودند اغلب ما تنها مثبت جریان اطلاعات در مبارزه علیه رسانه های جریان اصلی. … مردم را نگاه کن و بگو وای دیگران وجود دارد که به باور رئیس جمهور تهمت درست مثل من.'”

همراه با اهمیت روانی تظاهرات برگزار شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و طرفداران آنها نیز به ارمغان آورد چیزی بیشتر بتن به مبارزات انتخاباتی خود را. گاهی اوقات مباهات بیش از 20,000 شرکت کنندگان در این گردهمایی ارائه یک فرصت ارزشمند برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای ثبت نام رای دهندگان و جمع آوری اطلاعات تماس از هواداران است.

میلر معتقد است از دست دادن فیزیکی حوادث “از دست دادن بیشتر” برای بایدن دیدم که مبارزات انتخاباتی خود را به قرنطینه فقط به عنوان او در حال ظهور از دموکراتیک اولیه. “بایدن هرگز قادر به دریا و یکی شدن خود را دموکراتیک پایه است.”

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین مجازی تظاهرات کشیده اند 372 میلیون بازدید از آوریل 1 هر چند کمپین گفت: آن را نمی دانید که چگونه بسیاری از فرد بازدید کنندگان را تماشا کرده اند.

همراه با مجازی تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی کرده است یک برنامه جدید از مستندات آغاز شد. “ما gamified آن پس [حامیان] می توانید با کسب امتیاز نسبت به چیزهایی مانند وارد شدن به تظاهرات اوایل ملاقات با رئیس جمهور و یا گرفتن تخفیف روی کالا” این مقام ارشد گفت. “ما آن چیزی است که مردم می خواهند به تعامل و بخشی از.”

Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

در علاوه بر این به برنامه این مقام ارشد همچنین گفت: این کمپین شده است با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث آن برنامه ایجاد شده برای داوطلبان برای برقراری تماس “خیلی بیشتر به شدت” پس از همه گیر در زمان نگه دارید. این کمپین گفت: آن را امضاء کرده است در 300,000 جدید داوطلبانی که در حال تماس با رای دهندگان به طبل حمایت از رئیس جمهور.

در یک هفته کمپین 10 میلیون از این تماس به رای دهندگان و مقام ارشد استدلال کرد که افزایش دیجیتال عملیات ممکن است حتی بیشتر از روش های موثر از تماس و حامیان فعال در مناطق روستایی نسبت به تظاهرات و دفاتر. “در ایالات مانند مین و یا آریزونا که در آن شما در حال رفتن به ضربه بزرگتر نیروها که بیشتر روستایی آنها”e در واقع پیدا کردن که این واقعا یک راه عالی را قادر به ماندن متصل با مردم” این مقام گفت.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به بازگشت به امضای خود فرد در حوادث. در مه 21, به عنوان او سفر یک کارخانه فورد در میشیگان است که تولید دنده محافظ برای جلوگیری از گسترش ویروس تهمت به خبرنگاران گفت که او را مشتاق به بازگشت به صحنه است.

“ما به عقب بر گردیم به تظاهرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد.”

میلر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سابق پیش بینی رئیس جمهور در حال رفتن به در یک جسمی مرحله پس از مبارزات انتخاباتی چهره یک راه به آن را احساس طبیعی است. “بوده است وجود دارد برخی از, برخی از ایده های دیوانه قرار داده و از” میلر گفت. “او جاوا می خواهید برای دیدن چیزی است که به عنوان سنتی به عنوان امکان پذیر است.”

با نشانه آن است که ویروس است که کمتر احتمال دارد به گسترش در خارج میلر استدلال که صدای شیپور بازگشت به تظاهرات می تواند به معنای حرکت به وقایع در فضای باز به خصوص در تابستان گرم آب و هوا. در هر صورت میلر پیش بینی تهمت را به رویدادهای زندگی می کنند قبل از پایان سال است.

“من فکر می کنم که دو تا از بزرگترین شاخص های است که زندگی همیشه در حال بازگشت به حالت عادی به عنوان ما وارد این سقوط خواهد بود, یک فوتبال در تعطیلات آخر هفته” میلر گفت: “و شماره دو مغلوب ساختن پیشی جستن”،”

پوشش تصویر بند انگشتی تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: گتی ایماژ

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de