Cardi ب سبک انتقاد مارک های مد برای ماندن آرام اعتراض


Cardi B’s Stylist Slams Fashion Brands for Staying Quiet Amid Protests
Cardi B و سبک Kollin کارتر نشستن در ردیف جلو در Thom Browne بهار و تابستان سال 2020 نشان می دهد در طول هفته مد پاریس در سپتامبر 29, 2019. قو Gallet/WWD/شاتر

افراد مشهور سبک مد Kollin کارتر که لباس Cardi Bاست به شدت نا امید شده توسط چگونه صنعت مد در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش به عنوان یک کل.

در جمعه, ژوئن 1 کارتر ساخته شده بیانیه ای در Instagram کارگردانی در “خانه مد و اجرائی.”

“برای شما به ایمیل من التماس برای دادن اما چیزی برای گفتن وقتی که می آید به این موضوع است که نفرت انگیز” نوشت: این سبک در تغذیه پست. “استفاده نمی ما هنگامی که آن را مناسب برای شما و سپس به نوبه خود در اطراف و نه با ما.”

در همراه زیرنویس کارتر نوشت: “من آن را وظیفه من به خودم مرتبط و یا مشتریان من با شما بچه های دیگر. شما را از فرهنگ ما و قهوه ای مرد و زن برای خود ترافیک و سود اما باید مطلقا هیچ چیزی برای گفتن در حال حاضر.”

او ادامه داد: “از کجا انرژی شما بود که کانگوروها در استرالیا در حال مرگ بودند? شما باید گاییدن شرمنده از خودتان.”

کارتر 206,000 Instagram followers flocked به بخش نظرات به پشتیبانی پیام خود را.

با تشکر از شما برای صحبت کردن. اجازه دهید آن را شناخته شده Kollin با تشکر از شما” یکی Instagram follower اظهار نظر. دیگری نوشت: “شما بهتر با استفاده از پلت فرم خود را!!! 🔥🔥🔥‼️‼️‼️🙌🏾🙌🏾🙌🏾🙌🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾 با تشکر از شما @kollincarter.”

خاموش-سفید ویرژیل Abloh اخیرا انتقاد خود را برای پاسخ به جورج فلوید تظاهرات. او محکوم عمل غارت در Instagram و دریافت واکنش به اهدای تنها 50 دلار به (F)توانمند سازی جامعه اوراق قرضه صندوق.

اما در یک پست در ژوئن 1, او عذرخواهی کرد برای نظرات خود را در مورد غارت و روشن است که او اهدا بیش از 50 دلار به سازمان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“دیروز من صحبت در مورد چگونه فروشگاه من و فروشگاه از دوستان غارت شد,” او نوشت. “عذرخواهی می کنم که به نظر می رسید مانند نگرانی من برای کسانی که فروشگاه هرحال من نگرانی برای ما حق اعتراض به بی عدالتی و بیان خشم و غضب در این لحظه است.”

“من هم پیوست های اجتماعی و رسانه های زنجیره ای از دوستان بودند که مطابق 50 دلار کمک های مالی” Abloh توضیح داد. “عذرخواهی می کنم که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر بود که من تنها کمک مالی به این مهم باعث می شود.”

“من ادامه خواهد داد برای کمک بیشتر و ادامه خواهد داد به استفاده از صدای من به اصرار همسالان من به انجام همان. من در حصار در مورد انتشار مجموع مقدار دلار از آنجا که من نمی خواهم آن را به نگاه مانند من ستایش تنها مقادیر بالاتر یا که من می خواهم به تحسین آن است. اگر شما من می دانم که شما می دانید که نه من.”‘

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de