COVID-19: اندونزی نیش ترمزی میزند از حج بیش ویروس ترس

عکس: فایل

اندونزی است که بیرون کشیدن از این سال مراسم حج بیش از coronavirus ترس امور دینی وزارت روز سه شنبه گفت.

بیش از 220000 نفر از جهان بزرگترین کشور با اکثریت مسلمان شد تا برای شرکت در این سال حج است که همه مسلمانان باید انجام حداقل یک بار در زندگی خود را اگر قادر.

جهانی و همه گیر است فرو مراسم به شک اما ریاض هنوز برای اعلام تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا آن را به رفتن پیش با پایان ماه ژوئیه جشن.

در روز سه شنبه و اندونزی گفت: از آن بیرون کشیدن از زیارت که در سال گذشته به خود جلب کرد حدود 2.5 میلیون مسلمان به عربستان سعودی از سراسر جهان است.

“این بسیار تلخ و دشوار است تصمیم” وزیر امور مذهبی Fachrul رازی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“اما ما باید مسئولیت برای حفاظت از زائران و حج کارگران است.”

ماه گذشته اندونزی فشرده ریاض اعلام تصمیم خود و رئیس جمهور Joko Widodo بعد برگزار می شود یک تماس تلفنی با عربستان Arabias پادشاه سلمان در ماده رازی گفت.

جاکارتا در نظر گرفته شده بود اجازه می دهد نیمی از معمول تعداد زائران به سفر به منظور محدود کردن خطر, اما به جای آن تصمیم گرفتند به نگه داشتن همه آنها را در خانه او اضافه شده است.

حج یک کلید نان آور درآمد برای پادشاهی اما خطر تبدیل شدن به یک منبع اصلی از سرایت اگر میلیون ها گله به Meccas سایت های مذهبی.

Indonesias تصمیم ناامیدی بود برای برخی از کسانی که شده اند در زیارت لیست انتظار برای سال.

“من می دانستم که این امکان بود اما در حال حاضر که رسمی آن من نمی تونم کمک کند اما دل شکسته — من شده است در انتظار سال” 37 ساله کارمند ریا Taurisnawati به خبرگزاری فرانسه گفت که او sobbed.

“همه آماده سازی انجام شد لباس آماده شد و من لازم واکسیناسیون. اما خدا به یکی دیگر از طرح,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de