دمی برنت جزئیات ‘زمان’ قرنطینه دعوا با دوست پسر اسلاتر دیویس


Demi Burnett Details Quarantine Fights With Boyfriend Slater Davis
اسلاتر دیویس و دمی برنت. حسن نیت ارائه میدهد اسلاتر دیویس/Instagram; MediaPunch/شاتر

تنش در حال اجرا هستند ، دمی برنت باز کرد تا در مورد نزاع با پسر اسلاتر دیویس پس از دو آغاز شده quarantining با هم — کمتر از دو ماه پس از آنها شروع به دوستیابی.

“ما جنگیدند زیادی در طول این دلیل که ما فقط می خواهم با هم مانند یک ماه قبل از قرنطینه اتفاق افتاد مانند یک ماه و نیم” برنت, 25, گفت: در جمعه, مارس 27 قسمت از “بزرگ باد و انرژی” پادکست.

لیسانس آلوم توضیح داد که او و نوازنده نیز 25 بود “صرف هر روز با هم” قبل از coronavirus قرنطینه آغاز شد به طوری که او فکر نمی کنم دو بار در مورد ماندن با کمال او و خانواده اش در میان همه گیر. او نمی, اما انتظار می رود به استدلال می کنند بسیار است.

“[هنگامی که] شما که وقت زیادی را صرف با کسی و خانواده خود را — آن را مانند شما شروع nit-چیدن و شما شروع به گرفتن دیوانه بیش از این چیزهای احمقانه و مبارزه در مورد آن” او به او توضیح داد مهمانان نیکی بلا و بری بلا.

توجه داشته باشید در مثبت های کارشناسی در بهشت آلوم شد Instagram رسمی با دیویس در ماه فوریه متوجه شدم که زن و شوهر می توانید آن را از طریق دشمنی خود را بدون توجه به موضوع است.

Demi Burnett Details Quarantine Fights With Boyfriend Slater Davis
دمی برنت و اسلاتر دیویس. حسن نیت ارائه میدهد از دمی برنت/Instagram

“آنچه که من آموخته است که از آن بیشتر است که ما می توانیم حل و فصل ما دعوا” برنت گفت. “حتی اگر من اذیت و یا او را اذیت با من هر آنچه که ما را کمی سر و کله زدن ما می توانیم آن را حل و فصل maturely و به طوری که بسیار گفتن.”

پس از این دو در حال حاضر ماندن با Davis’ مادر برنت نشان داد که وجود داشته اند برخی از لحظات بی دست و پا زمانی که دو کار را شروع به سر و کله زدن.

“شده است وجود دارد یک زن و شوهر دعوا که در آن خانواده درگیر شد,” او گفت:, و اشاره کرد که بعد از یک بحث در مه, او از چپ به گرفتن چیزی در جای خود و وقتی که او به خانه او احساس مضطرب است.

“آنها همه در مورد صحبت کردن و صحبت کردن در مورد وضعیت” تگزاس بومی به یاد می آورد. “پس من و من بود به خوبی احساس می کنم واقعا بی دست و پا چون من می دانم شما تمام شده است صحبت کردن در مورد من و برخی از شما در حال تحریک با من بدیهی است که در نظر گرفتن سمت خود و مسائل است.”

واقعیت ستاره توضیح داد که این مبارزه به ویژه در زمان یک هفته قبل از پادکست در حال ضبط و آن را “شده است کمی زمان در اطراف در اینجا” بوده است.

“من قطعا احساس ناراحت کننده در زمان, اما من فقط در تلاش برای به دست آوردن بیش از آن را خسته کننده علت آن را مانند, ‘کودک’ — گفتم: “آیا شامل خانواده خود را در همه این باعث می دانید من در اینجا با شما و از آن تو بود بی دست و پا برای من و ناراحت کننده است و من نمی خواهم که” برنت گفت.

او افزود: “اما پس از آن گاهی اوقات هر زمان که ما در حال مبارزه با آن را به من است که بلندتر از آنجا که من فقط یک صدای بلند هر زمان که من پرشور در مورد چیزی و پس از آن, مانند, من نوع انجام آن به خودم چون همه مانند, ‘چه خبر؟’ و من مانند ” هیچ یک از شما ناجور کسب و کار.'”

پیش از coronavirus همه گیر برنت بوده به ما هفتگی در مورد تاریخ شب با “پس از همه” خواننده.

“ما در واقع بسیار سرگرم کننده” تلویزیون شخصیت گفت: ما به طور انحصاری در ماه مارس است. “او به من آموخت که چگونه به گرفتن بهتر در بازی بولینگ.” دیویس افزود که این دو لذت بردن از بازی “مینی گلف بازی های آرکید [و] بولینگ” حتی اگر او گفت برنت “وحشتناک” در آنها.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de