نگه داشتن آن را صمیمی. Derek Hough آماده نیست و به قطع روابط با برادر در قانون بروکس Laich با وجود اخیر خود تقسیم از جولین هاف.

Laich 36, و جولین, 31, تایید شده در مارس 29 که آنها خواهد بود رفتن راه جداگانه خود را پس از نزدیک به سه سال از ازدواج و ماه از حدس و گمان در مورد وضعیت رابطه خود را. روز پس از سابق زن و شوهر به طور رسمی به نام آن واریز شده خودی می گوید ما هفتگی است که به طور انحصاری Derek — همراه با خواهر خود را دوست نزدیک و hairstylist Riawna کاپری — “لازم نیست هر دشمنی” به سمت بازیکن هاکی.

“[آنها] هنوز هم او را دوست دارم حتی اگر بروکس و جولین نیست با هم شاعرانه” منبع می افزاید. “آنها را دیدم که آنها بدانند خود را به عنوان افراد و که آنها در یک مسابقه به عنوان یک زن و شوهر اما که نمی تواند دور عشق خود را برای بروکس به عنوان یک فرد.”

Derek Hough Still Has Love for Brooks Laich Amid Julianne Hough Split
Derek Hough بروکس Laich و جولین هاف چلسی لورن/انواع/شاتر; کتی Hutchins/شاتر; imageSPACE/شاتر

مدت کوتاهی پس از رقص دختر و شوهر خود را اعلام کرد, تقسیم, منبع دیگری توضیح داد که جفت جدایی نمی آید به عنوان یک شگفتی بزرگ است. “جولین و بروکس’ تقسیم شد یک زمان طولانی. آنها استدلال زیادی و فقط به حال ديدگاه هاي مختلف در مورد مسائل مهم” این منبع گفت. “هنوز عشق وجود دارد اما نه در معنا.”

جولین و ورزشکار کانادا که گره خورده گره در جولای سال 2017 با تجربه تعدادی از سختی ها و قبل از پایان ازدواج خود را. ما را شکست این خبر در ماه ژانویه که سابق جفت “بودند دچار مشکلات” پس از بی بند و بار ستاره کشف شد بدون حلقه ازدواج در موارد متعدد. هر چند آنها بعد از محاکمه “کار را از طریق هر گونه مسائل آنها قبلا رو” خودی گفت: ما در ماه آوریل که exes شد “به خوبی انجام نمی شود” را به عنوان آنها قرنطینه در کشورهای مختلف در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دو ماه قبل از خواهر خود را تقسیم از Laich, Derek gushed بیش از ارتباط او با “چگونه مردان فکر می کنم” پادکست میزبان آشکار است که او و دختر هیلی Erbert خواهد “قطع تمام وقت” با جولین و او مرد.

“[او] همه چیز است. من دوست دارم که مرد. او یک مرد” به جهان از رقص قاضی گفت: ما به طور انحصاری در حالی که حضور در یک رویداد در لاس وگاس در ماه مارس است. “قلبی از طلا. وفادار است. فقط یک شخص ، او فقط یک شخص. بزرگ مرد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de