سابق پلیس متهم در جورج فلوید مرگ رفت دو بار در همان روز

درک چوین را اخراج مینیاپولیس افسر پلیس است که در حال حاضر به اتهام قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید منتقل شده است به یک دوم بازداشتگاه در همان روز. CBS ایستگاه WCCO-تلویزیون گزارش چوین قبلا برگزار شده در شهرستان رمزی زندان پس از اینکه به زندان گرفته شده در مینه سوتا است.

در بعد از ظهر یکشنبه منتقل شد به Hennepin County Jail. فقط چند ساعت بعد او منتقل شد به بخش اصلاحات تسهیلات در Oak Park Heights, WCCO گزارش شده است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی یکشنبه شب کمیسر اصلاحات پل Schnell گفت که چوین منتقل شده است تا حدی به دلیل COVID-19 نگرانی به خصوص با توجه به تعدادی از معترضان که در حال حاضر دستگیر شده در روز یکشنبه.

اصلاحات و امکانات شده اند تحت انتقاد برای تبدیل شدن به COVID-19 نقاط به عنوان ده ها تن از زندانیان در Moose Lake, Willow River and St. Cloud امکانات آزمایش مثبت برای این بیماری در آغاز ماه مه WCCO گزارش شده است.

ویدیو های مرتبط: سابق AG Loretta Lynch در پلیس پاسخگویی

چوین دیده می شد در حال حاضر ویروسی Facebook تصویری برگزاری زانو خود را در Floyd گردن برای ساعت ها در پایان به عنوان فلوید التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم.” شکایت کیفری علیه او ادعا می کند او برگزار شد او را در گردن برای بیش از 8 ساعت.

دولت دادستان متهم درک چوین با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. مینه سوتا را از صدور دستورالعمل های توصیه 12 1/2 سال به صورت یک اعتقاد در قتل تعداد و مدت چهار سال در اتهام قتل نفس.

قضات باید برخی از اختیار. دستورالعمل اجازه می دهد تا طیف وسیعی از حدود 11 سال به 15 سال برای سومین قتل درجه و کمتر از 3 1/2 سال به نزدیک به پنج سال برای قتل نفس اما سیستم طراحی شده است که در نتیجه نزدیک به توصيه جمله بیشتر از زمان.

بنیامین Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده به نام پنج شنبه برای اتهامات عنوان شده علیه چوین به روز رسانی به قتل درجه اول. “ما فکر می کنیم که [چوین] تا به حال قصد بر نه یک دقیقه دو دقیقه اما بیش از هشت ساعت تقریبا نه ساعت او را نگه داشته زانو در گردن بود که التماس و تمنا برای نفس” Crump دیرین حقوق مدنی وکیل گفت: “چهره ملت است.”

چوین اول دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی ژوئن 8.

در همین حال وکیل برای چوین را Kellie چوین می گوید او برای ثبت طلاق است.

“او ویران آقای فلوید مرگ و بیشترین همدردی نهفته است با خانواده اش را با خود عزیزان و با هر کسی که عزادار این فاجعه” به Sekula قانون دفاتر PLLC در بیانیه ای گفت: به نمایندگی از Kellie چوین و خانواده اش.

مقامات گمان سفید supremacists و چپ گرایان به خشونت در تظاهرات

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

SpaceX سابقه موفق پرتاب موشک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de