‘جمعه شب چراغ’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

تگزاس برای همیشه لطفا برای! جمعه شب چراغ به سرقت برده بینندگان قلب برای پنج فصل در ان بی سی — و بازیگران فقط به عنوان دوست دارم را برای این مجموعه به عنوان طرفداران خود را انجام دهد.

این سری الهام گرفته شده بود توسط H. G. Bissinger این کتاب غیرداستانی بود که بعد از آن اقتباس شده به سال 2004 فیلمی به همین نام است. از سال 2006 تا 2011 نشان می دهد به دنبال سفر از دبیرستان ورزشکاران و خانواده های آنها در یک روستایی شهر تگزاس چیدن یک جایزه پی بادی یک تلویزیون انجمن منتقدان جایزه و چند نامزد جایزه امی در طول راه.

پنج سال پس از نمایش رفت هوا, بازیگران پیوست در زندگی واقعی پلنگ زمینه در Austin, تگزاس, در سال 2016 ATX تلویزیونی جشنواره است.

“بودن در اینجا شگفت انگیز است” اسکات پورترکه احترام ورزشکار Jason خیابان گفته سرگرمی هفتگی ، “ما به بازی فوتبال پرچم در این زمینه و من فکر می کنم که حتی بیشتر از تیراندازی در اینجا به معنی چیزی را به من در یک راه خاص و به جایی که آن خاطرات ساخته شد که در آن کسانی که دوستی واقعا جعلی و اتو کنید.”

دو سال بعد پورتر باز کرد تا در مورد امکان احیای ورزش درام — اما تاکید کرد که او فکر می کردم سری به هر یک از شخصیت مقدار مناسب از “بسته شدن” است ، “در بسیاری از نشان می دهد که پایان خیلی زود و fanbase و کسانی که هرگز بسته است که آنها واقعا نیاز به,” او گفت: ما هفتگی. “من فکر می کنم بسیاری از ما از جمعه شب چراغ همه رو بسته چرا که آن را به پایان رسید تا به خوبی.”

هر چند طرفداران برگزاری شده است از امید به یک راه اندازی مجدد, Adrianne Palicki, که بازی Tyra Collette, تعطیل, تمام گمانه زنی ها در مارس سال 2020 است.

“من در مورد شما نمی دانم اما بچه ها من این سوال هر بار که من مصاحبه: وجود خواهد داشت یک مراسم قسمت و یا وجود خواهد داشت یک spinoff?” بازیگر از او خواست همکار costars که پیوست بیش از زوم برای شهروند جهانی را #TogetherAtHome ویژه در طول coronavirus بیماری همه گیر. “جواب این است: هیچ.”

در پایین حرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که در آن بازیگران از جمعه شب چراغ امروز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de