ونزوئلا دولت راه اندازی جدید سوخت قیمت گذاری سیستم در کاراکاس

دبی (ایسنا) – ایران ادامه خواهد داد محموله سوخت به ونزوئلا اگر کاراکاس درخواست تجهیزات بیشتری در ایران سخنگوی وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: با وجود واشنگتن انتقاد از تجارت بین دو کشور که هر دو تحت تحریم های ایالات متحده.

“ایران از شیوه های خود را رایگان حقوق تجارت با ونزوئلا و ما در حال آماده به ارسال کشتی های بیشتری اگر کاراکاس خواسته بیشتر لوازم از ایران” عباس موسوی گفت: در یک کنفرانس خبری هفتگی پخش زنده تلویزیون دولتی.

هجوم آمریکا و تهدید ایران فرستاده است یک ناوگان از پنج تانکر سوخت به آمریکای جنوبی تولید کننده نفت کشور است که مبتلا به کمبود بنزین.

به دنبال جلوگیری از بیشتر محموله های واشنگتن است نظارت بر عرضه است. این هشدار دولت, بنادر, شرکت های باربری و بیمه است که آنها می توانند در صورت اقدامات اگر آنها کمک تانکرهای.

با توجه به Refinitiv Eikon روز یکشنبه دو نفتکش ایرانی که تحویل سوخت به ونزوئلا به عنوان بخشی از ناوگان شروع به بادبان را به عنوان دولت در کاراکاس آماده ایستگاه شروع به شارژ برای بنزین است.

پنجم و نهایی تانکر در ناوگان این Clavel وارد آبهای ونزوئلا اواخر روز یکشنبه و مرور در نزدیکی کشور Tortuga در جزیره روز دوشنبه به عنوان دولتی نفت شرکت PDVSA El Palito, پالایشگاه داده ها نشان داد.

تنش باید مشخصی بین دیرین دشمنان تهران و واشنگتن پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج شد ایران 2015 هسته ای با شش قدرت های بزرگ و reimposed تحریم است که باید کتک اقتصاد آن است.

(نوشتن توسط پریسا حافظی; گزارش های اضافی توسط لوک کوهن در نیویورک; ویرایش شده توسط ادموند بلر و Alistair بل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de