Kris Jenner اسنوپ داگ بیشتر ستاره ها چه کسانی نوشته اند آشپزی

های خود را به تخصص آشپزی! در حالی که همه ستاره عشق به طبخ یک تعداد انگشت شماری از کسانی که انجام گرفته اند همه چیز را به سطح بعدی و منتشر شد اشپزی بسته بندی شده با دستور العمل های مورد علاقه خود را.

را Kris Jenner, به عنوان مثال. در حالی که یکی می تواند استدلال می کنند که Kardashian-Jenner, خانوادگی, مادر دست او کامل تولید Keeping Up With the Kardashians و مدیریت مشاغل از معروف او فرزندان که یقین او را متوقف نمی کند از انتشار اولین کتاب آشپزی در آشپزخانه با کریس: یک Kollection از کارداشیان-Jenner مورد علاقه خانوادهدر اکتبر 2014.

به عنوان کار را به عنوان نشان می دهد, آن را حاوی دستور العمل های که شده اند به خوبی شناخته شده clan برای سال. برخی از غذاهای که در این کتاب عبارتند از Jenner تند گوجه فرنگی سالسا پای گردو و او را “معروف” کیک های شکلاتی که حتی او فرزند ارشد دختر, سلامت, آگاه, Kourtney Kardashian, نمی تواند مقاومت در برابر.

هنگامی که بومی کالیفرنیا منتشر مامان یکجور دوربین عکاسی دستور العمل در او شده سایت در آوریل 2019 در این پست بخوانید “کریس پخته شده است این برای خانواده اش برای سال Kourt است در سنت انجام ساخت شکلات درمان با بچه های خود را.” این دستور غذا خواستار, در بخش, شکلات شیرین نشده, مینی semisweet chocolate chips برای صنعت شیرینی سازی, قند و گردو خرد شده.

در مورد پسند طرف یکی از Jenner را خوشمزه ترین خلق است او پاستا با سبزیجات و سوسیس. در واقع زمانی که او همسر سابق Caitlyn Jennerشد ولع مصرف برخی از کربوهیدرات در دسامبر 2019 او رفت و مستقیما به این دستور غذا. “در واقع من استفاده می شود به این کندال و کایلی تمام وقت” Caitlyn به یاد می آورد در آن زمان ذکر دو دخترش با کریس. “اخبار غم انگیز? من نمی تواند به یاد داشته باشید دستور العمل و کجا باید برود؟”

به من Cait آلوم پس از آن برگزار شد تا یک کپی از خود را آشپزی و افزود: با خنده “[من تا به حال برای رفتن به] با کریس برای پیدا کردن دستور العمل. من آماده خوردن است.”

جو Giudice چیزی مشابه در مارس سال 2020 زمانی که او مرغ پخته cacciatore برای خانواده اش در ایتالیا (جایی که او باقی می ماند پس از از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را) با استفاده از یک دستور از همسر جدا Teresa Giudice,‘s Fabulicious کتاب آشپزی.

“امروز من آماده شده یکی از ترزا[‘s] دستور[s], مرغ cacciatore بود که مستقیما از سالرنو که در آن پدر است از” او نوشت: در Instagram در کنار یک تصویر لحظهای از آشپزی ، “این یک روش ساده ارزان و ‘fabulicious’ ظرف برای آماده شدن برای خانواده خود را.”

سابق براوو ستاره اضافه شده: “من 🇮🇹 خانواده بسیار تحت تاثیر قرار با دستور [و] بنابراین شما خواهد شد! Buon Appetito! #cookbookaddict #familyrecipes.”

در علاوه بر این به Fabuliciousبود که در سال 2011 منتشر شد ترزا نیز نوشته شده است لاغر, ایتالیایی: خوردن آن و لذت بردن از آن – Live La Bella Vita و نگاه بیش از حد بزرگ ، و Fabulicious!: سریع و مناسب: ترزا کم چربی فوق العاده آسان دستور العمل های ایتالیاییکه در سال 2010 و 2012 بود.

پایین ببینید بیشتر ستاره ها چه کسانی نوشته اند آشپزی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de