اسناد فاش چین نکردن اطلاعات حیاتی در مورد کوروناویروس در آغاز شیوع


رئیس جمهور چین بازرسی رمان coronavirus پیشگیری و کنترل کار در Anhuali جامعه در پکن, چین, فوریه 10 سال 2020 است.

رادیو فردا از طریق رادیو فردا

  • چین, تاخیر در انتشار اطلاعات در مورد کوروناویروس با توجه به یک تحقیق جدید.

  • آن مقامات بهداشت به اشتراک نمی coronavirus ژنوم تا بیش از یک هفته پس از دانشمندان در آزمایشگاه رمزگشایی آن را در آغاز ماه ژانویه است.

  • پکن نیست هشدار سازمان بهداشت جهانی که این ویروس در بین مردم تا دو هفته بعد.

  • در آن زمان که علنا ستایش چین خود را برای پاسخ سریع.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین نکردن اطلاعات کلیدی در مورد کوروناویروس برای هفته بعد از آن برای اولین بار پدید آمده در ماه ژانویه به تاخیر انداختن بین المللی در واکنش به شیوع یک تحقیق جدید نشان داده است.

مقامات چینی شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن نقشه ژنتیکی یا ژنوم ویروس برای بیش از یک هفته پس از رمزگشایی آن و شکست خورده نشان می دهد که این ویروس می تواند انتقال بین انسان برای بیشتر از دو هفته و با توجه به داخلی سازمان بهداشت جهانی اسناد و مدارک و شهادت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

AP گزارش داد که روز سه شنبه در حالی که دانشمندان در ووهان موسسه ویروس شناسی رمزگشایی ویروس در ژانویه 2, چینی, مقامات بهداشت منتشر نشده از جزئیات یافته های خود را تا بیش از یک هفته بعد در ژانویه 12.

آن نبود تا 20 ژانویه که دولت چین هشدار سازمان بهداشت جهانی و دولت های دیگر که این ویروس می تواند عبور کند بین مردم با توجه به آسوشیتد پرس بررسی است.

این بود تنها پس از یک آزمایشگاه در شانگهای به رهبری دانشمند ژانگ Yongzhen اطلاعات منتشر شده در روز پیش از آن.

ویدیو های مرتبط: چگونه داده های مکان کمک می کند تا مسیر گسترش COVID-19

در آن زمان سازمان بهداشت جهانی عموم ستایش چین برای چه آن را به عنوان آن پاسخ سریع به ویروس.Â

هرچند که مقامات بخش خصوصی نگران آن است که چین نشسته بود اطلاعات کلیدی در مورد ویروس.

“ما در حال حاضر در مرحله که در آن آنها در حال دادن آن به ما 15 دقیقه قبل از آن را به نظر می رسد در [چینی وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی] دوربین مدار بسته” که رسمی دکتر Gauden Galea گفت: در یک جلسه.

این که گزارش نا امید با چین را شکست به انتشار اطلاعات به سرعت و می ترسید که مقصر تاخیر در پاسخ جهانی به شیوع ویروس مرگبار AP گزارش می گوید.

دکتر مایکل رایان که شرایط اضطراری رئیس نقل عنوان کرد و گفت: “خطر در حال حاضر این است که با وجود خوب ما قصد… وجود خواهد داشت بسیاری از انگشت اشاره در که اگر چیزی اتفاق می افتد.”

رئیس جمهور تهمت است مورد چه کسی و متهم آن را از کنترل توسط چین است. او گفت: هفته گذشته که با ما بود “فسخ آن رابطه” با چه کسی و دوباره کارگردانی میلیون دلار آن به جهانی سلامت بدن در جای دیگر.

اسوشیتد پرس گزارش می گوید که شورای ملی کمیسیون بهداشت پکن ترین ارشد بهداشت اقتدار مسدود آزمایشگاه از انتشار اطلاعات در مورد COVID-19 ویروس بدون تصویب آن معنی وجود دارد تاخیر در اطلاعات منتشر ماندگار ترین ژانویه.

انگلستان تحت فشار برای قطع روابط با پکن

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo (چپ) و وزیر امور خارجه Dominic Raab.

گتی

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم صندلی یک جلسه شورای امنیت ملی در روز سه شنبه با انگلستان رابطه با چین گزارش بالا از دستور کار.

جانسون تحت فشار است از افزایش تعداد اعضای مجلس خود را در حزب محافظه کار برای نرم کردن روابط با چین برای دست زدن به آن از coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان آن حرکت اخیر به اعمال قوانین جدید در هنگ کنگ.

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab است که مجموعه ای را به ایجاد یک بیانیه در هنگ کنگ در مجلس عوام در روز سه شنبه بعد از ظهر پس از برگزاری یک videoconferencewith وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo و همتایان خود از کانادا و استرالیا و نیوزیلند در روز دوشنبه.

نخست وزیر جانسون همچنین انتظار می رود برای کوچک کردن Huawei نقش در توسعه بریتانیا 5G شبکه پس از قابل توجه و بحث برانگیز قرارداد با چینی ها telecomms شرکت در اوایل این سال است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de