مینیاپولیس رئیس پلیس واصل کت و شلوار مدنی در برابر این گروه در سال 2007 ادعا تبعیض علیه مردم رنگ از جمله سیاه افسران

مینیاپولیس PD Medaria Arradondo صحبت می کند در طول امنیتی در کنفرانس خبری پیش از سوپر باول 52 بازی فوتبال چهارشنبه ، 31, 2018 در مینیاپولیس.

AP Photo/مت Slocum

  • مینیاپولیس اداره پلیس رئیس ثبت کت و شلوار مدنی در برابر این گروه ادعا تبعیض علیه مردم رنگ از جمله سیاه افسران در سال 2007 سی ان ان گزارش شده است.
  • کت و شلوار ادعا کرد که افسران منظم شد بیشتر به شدت و بیشتر از سفید خود را همکاران. مورد اخراج شد و حل و فصل در خارج از دادگاه برای بیش از $800,000.
  • نیروی بیش از حد شکایت علیه مینیاپولیس افسران مشترک به طور خاص از آفریقایی-آمریکایی مقیم نیویورک تایمز گزارش داد.
  • درک چوین سابق افسر پلیس به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد به جورج فلوید مرگ تا به حال 18 شکایت علیه او قبل از این حادثه.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo یکی از پنج سیاه افسران پلیس به همراه یک کت و شلوار مدنی در برابر این گروه ادعا تبعیض علیه مردم رنگ از جمله سیاه افسران در سال 2007 سی ان ان گزارش شده است.

به گفته نیویورک تایمز این گروه تا به حال سابقه طولانی از اتهام سوء استفاده قبل از تصویری پدید آمده از خشونت دستگیری جورج فلوید که منجر به مرگ او شد.

Orradondo اخراج چهار افسران درگیر در این حادثه مربوط به مرگ جورج فلوید.

اما معترضان در سراسر آمریکا در حال تماس به صورت جامع تر اصلاحات در پلیس.

تایمز گزارش داد که نیروی بیش از حد شکایت علیه مینیاپولیس افسران مشترک به طور خاص از آفریقایی-آمریکایی ساکنان.

درک چوین افسر دیده می شود در این ویدئو سنجاق فلوید گردن با زانو خود را تا به حال 18 شکایت علیه او خودی که قبلا گزارش شده است. با توجه به زمان سه نفر از این گزارش منجر به توبيخ با درج برای خود زبان و لحن.

چوین متهم شده است با سوم قتل درجه در Floyd مورد.

چند مینیاپولیس ساکنان رنگ گفت: بار آنها تا به حال پرقدرت تعامل با پلیس محلی است.

“حقیقت این است که ما لازم نیست که خوب تاریخ” Jamar B. نلسون دیرین فعال جامعه گفت: بار. “بزرگترین شکایت این است که جامعه احساس می کند پلیس بخش های نژادپرستانه و متعصب و uncaring در مورد سیاه جامعه است.”

تیفانی رابرتسون گفت: بار است که تصویری از فلوید او را به یاد یک حادثه که یک افسر دوخته او را به کاپوت ماشین 20 سال پیش و در حادثه دیگری که در آن او برادر کوچکتر ضرب گلوله کشته شد در طی یک درگیری با یک افسر و پنج سال پیش.

“تماشای این ویدئو دیدم برادر من چهره” رابرتسون, که سیاه و سفید است, گفت این بار که او را شکست و اشک می ریخت.

“رابطه ای که جامعه سیاه پوستان با پلیس مینیاپولیس است و فقط به دور ماندن. هیچ اعتماد وجود دارد. وجود دارد هیچ رابطه دوستانه.”

وکیل جان Klassen که به نمایندگی از افسران سی ان ان گفت که پنج افسران واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی مبتنی بر “تجارب خود را در نیروی از زمانی که آنها استخدام آموزش از طریق خود را در حال حاضر وضعیت در آن زمان در ’07.”

Klassen سی ان ان گفت که ماموران در برخورد با خود را “تبعيض” در حالی که همچنین “تماشای هر روز, هر هفته, هر سال اقدامات افسر پلیس علیه شهروندان از رنگ است.”

در این شکایت ادعا شده که سیاه افسران نظم بیشتر و خیلی شدیدتر به صورت مشابه و یا بیشتر جدی سوء رفتار نسبت به سفید افسران.

همچنین ادعا کرد که چندین افسر پلیس درگیر شدند در “سوء رفتار جدی” مانند “تهیه مواد مخدر و الکل به جزئی-سن کشش” و را “تبعیض آمیز نظرات در مورد شهروندان از رنگ است .” این سند گفت: آنها در معرض همان سخت انضباطی اقدامات به عنوان سیاه و سفید افسران.

شکایت اخراج شد در سال 2009 و حل و فصل در خارج از دادگاه برای بیش از $800,000.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de