مینه سوتا گارد ملی افتتاح شد آتش سوزی در یک وسیله نقلیه فرمانده می گوید

یک سرباز در مینیاپولیس افتتاح شد آتش سوزی در یک سرعت وسیله نقلیه است که تهدیدی یکشنبه شب دوم شناخته شده به عنوان مثال از یک گارد ملی عضو تخلیه سلاح در سراسر کشور تظاهرات توده مینه سوتا فرمانده گارد ملی روز دوشنبه گفت:.

“ما سرباز شلیک سه گلوله از تفنگ خود را در پاسخ به یک تهدید مستقیم” از یک وسیله نقلیه است که سوار در یک موقعیت برگزار شد با اجرای قانون محلی پشتیبانی شده توسط نگهبان گفت: ارتش مسلح ، ژنرال جان Jensen یاور کلی از مینه سوتا گارد ملی.

جزئیات بعدی: ارتش دامپزشک مجلس: فراخوانی قیام, قانون اعزام فعال-سربازان وظیفه به شورش

راننده نادیده گرفته و هشدار برای جلوگیری و یا به نوبه خود به دور قبل از سرباز افتتاح شد, آتش, Jensen اضافه شده است.

خودرو “و سپس تغییر دوره و فرار از صحنه,” او گفت: در یک کنفرانس خبری با مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

جنسن داد هیچ نشانه ای از اینکه وسیله نقلیه و یا سرنشینان ضربه شد و هیچ گزارش فوری از دستگیری افراد مرتبط با این حادثه است.

در لوئیزویل, کنتاکی, اعضای گارد ملی و پلیس به آتش پس از آنها به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تلاش برای شکستن یک اختلال در بازار مواد غذایی کشتن این مرد ناشناس لویی رئیس پلیس استیو کنراد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

کنراد گفت: از آن خواهد شد که آیا فرد کشته بود از کار اخراج شدند عکس در نیروهای نظامی و پلیس در incient که صورت گرفت حدود 12:15 صبح

با وجود این حادثه در مینیاپولیس در یکشنبه شب Walz گفت که او دستور داده است تا بخشی از کار افتادگی از اعضای گارد ملی به نام تا برای کمک به اجرای قانون محلی زیر نسبتا مسالمت آمیز تظاهرات روز شنبه و یکشنبه بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس درگذشت.

Walz همچنین گفت: 8 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد بود که در اثر در مینیاپولیس و سنت پل است کاسته شود به 10 شب تا 4 صبح دوشنبه و سه شنبه.

“من نمی خواهم به رنگ یک تصویر این است که بیش از او گفت:” اما افزود او معتقد است بحران کاسته است به نقطه ای که در آن از اعضای گارد ملی را می توان “برای بازگشت به خانه و شغل است.”

جنسن گفت: حدود 7000 مینه سوتا از اعضای گارد ملی شده بود فعال فلوید پس از مرگ, اما نه همه حال مستقر شده اند. بخشی از کار افتادگی اعمال خواهد شد به طور عمده برای حمایت از نیروهای او گفت و توضیح داد که گارد ملی را حفظ حضور در مینیاپولیس و سنت پل تا Walz سفارشات آنها را به ایستادگی کردن.

“طرح ما باقی خواهد ماند انعطاف پذیر” و نیروهای نظامی می تواند به یاد می آورد در صورت افزایش خشونت جنسن گفت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به ” تهدید,’ کلی می گوید:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de