اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم’ به عمل

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در روز دوشنبه خطاب به سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید ستایش “اکثریت قاطع” از صلح آمیز تظاهرکنندگان در محکومیت خشونت در آورده با یک “اقلیت” و خواستار یک “نسل جدیدی از فعالان” به “را در مورد تغییر واقعی است.”

“امواج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده” اوباما نوشت: در مقاله منتشر شده در Medium.com. “اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت.”

رئيس جمهور سابق پس از آن مورد تحسین قرار گرفته پلیس در کامدن (آرکانزاس), N. J., و سنگ چخماق, Mich., به صورت علنی در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز قبل از او با انتقاد از تظاهر کنندگان که اقدام خشونت.

“از سوی دیگر این اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف اعم از واقعی خشم و صرف فرصت, قرار دادن مردم بی گناه در خطر ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از علت بزرگتر” اوباما نوشت. “بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان است.”

اوباما رد پیشنهادات توسط برخی از فعالان که “تنها تظاهرات و مستقیم عمل می آورد در مورد تغییر و رای دادن و مشارکت در انتخابات سیاست اتلاف وقت است.”

“من نمی تواند مخالف بیشتر,” او توضیح داد. “نقطه در اعتراض به افزایش آگاهی عمومی به ویژه در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده; در واقع در طول تاریخ آمریکا آن را اغلب تنها شده است در پاسخ به اعتراضات و نافرمانی مدنی که نظام سیاسی حتی مورد توجه جوامع به حاشیه رانده شده. اما در نهایت آرمان های خود را برای ترجمه به قوانین خاص و نهادی شیوه و در یک دموکراسی که فقط اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب مقامات دولتی که پاسخگو به خواسته های ما.”

“انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست” اوباما ادامه داد. “ما باید برای انجام هر دو است. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات است.”

یک زن در مکان های گل در یک یادبود دیواری برای جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یکشنبه. (جان Minchillo/AP)

وی افزود: “اگر رفتن به جلو ما می توانید کانال ما قابل توجیه خشم به صلح پایدار و موثر اقدام و سپس این لحظه می تواند یک نقطه عطف در کشور ما سفر طولانی به زندگی می کنند تا به بالاترین ما آرمان است.”

بیانیه خود را پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که اعتراضات خروشان در تقریبا در هر شهر عمده آمریکا با بسیاری از تبدیل مخرب و خشونت آمیز. گارد ملی اعزام شده است در 15 متحده و همچنین واشنگتن که در آن معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید است.

روز جمعه اوباما با انتشار بیانیه ای در محکومیت مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 آمریکا است. نمی توان آن را عادی کنیم. “اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر شود.”

در هر دو اظهارات اوباما اشاره نمی کند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به طور رسمی به آدرس کشور در مورد roiling اختلاف به جای تویت های مختلف شکایت از رسانه ها در پوشش اعتراضات و سرزنش خشونت در چپ فعالان مانند antifa.

در شب جمعه Secret Service عوامل عجله مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه طراحی شده برای استفاده در شرایط اضطراری مانند حملات تروریستی به عنوان صدها نفر از معترضان مبارزه با پلیس حدود 100 متری از اجرایی عمارت.

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: مایکل Sohn/AP

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اوباما در جورج فلوید مرگ: ‘نمی توان آن را طبیعی” در امریکا

  • بایدن خواستار عدالت در جورج فلوید مرگ

  • توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مینیاپولیس تظاهرات برای ‘ستایش خشونت’

  • جورج فلوید مرگ در بازداشت قرار می دهد به ویژه در ‘آموزش جنگجو’ به صورت پلیس

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de