پیچ و تاب و طرح! کارول Baskin در حال حاضر صاحب جو عجیب و غریب در باغ وحش

این جو عجیب و غریب‘s بدترین کابوس. کارول Baskinصاحب Big Cat Rescue, شرکت اهدا شد بیشتر Wynnewood باغ وحش عجیب و غریب در Wynnewood اوکلاهما روز دوشنبه, ژوئن 1.

قاضی اسکات Palk دستور Jeff Loweکه در زمان بیش از این باغ وحش زمانی که جو عجیب و غریب (نام واقعی Joseph Allen Maldonado-عبور) به زندان رفت به تخلیه ملک در ظرف 120 روز Fox25 گزارش روز دوشنبه. حیوانات نیز باید در نظر گرفته شود اموال.

بسکین Big Cat Rescue شرکت برنده این صورت پس از قاضی متوجه شد که خواص غیر قانونی منتقل شدند توسط جو عجیب و غریب به او مادر یک عمل او به جای پرداخت خود را حل و فصل در یک نقض قوانین علامت تجاری کت و شلوار.

Carole Baskin Is Taking Over Joe Exotic Zoo
کارول Baskin و جو عجیب و غریب. مگا; Shutterstock

جو عجیب و غریب, 57, در حال حاضر در خدمت 22-حکم سال زندان برای قتل او برای استخدام توطئه برای کشتن Baskin, 58. او نیز به اعدام محکوم شده در 17 فدرال به اتهام سوء استفاده از حیوانات در طول سال 2019 مورد.

دشمنی بین صاحبان باغ وحش بود وقایع در Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون. در طول این سری جو عجیب و غریب ساخته شده چند ادعا می کند که Baskin مسئول ناپدید شدن همسر اول او و او او را کشته — اتهامات او بارها و بارها رد شده است.

لاو انتظار Baskin برای برنده شدن در این مورد — اما نه با تمرکز بر روی آن در حال حاضر.

“ما پیش بینی کارول Baskin گرفتن به عنوان پارک سابق که یک بار متعلق به جو عجیب و غریب و نه ما او چالش تلاش برای انجام این کار” نماینده قانونی او با سی ان ان گفت. “همه جف تمرکز بر باز کردن جدید Tiger King پارک در Thackerville, (اوکلاهما) که باید باز در آینده 120 روز است.”

جو عجیب و غریب برای ارسال یک نامه در حساب توییتر خود در روز دوشنبه از فورت ورث. “#Helpfreejoe. این نمی تواند” او زیر نویس صدای جیر جیر. در این نامه او عذرخواهی به طرفداران برای اینکه قادر به پاسخگویی به صورت جداگانه این ادعا که “این زندان در حال انجام است همه چیز را به نگه داشتن من از صحبت کردن است.”

او همچنین به اشتراک گذاشته ناامیدی خود را در روز سه شنبه, ژوئن 2, در مورد باغ وحش خود را. “کارول Baskin من باغ وحش است که یک تراژدی” او نوشت: در پیام.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de