پست مالون فاصله خود را از رسانه های اجتماعی برای حفظ سلامت روانی

پست مالون طرح در مجموع رسانه های اجتماعی بلوک در تلاش برای حفظ سلامت روانی ، عکس: Loudwire

خواننده آمریکایی پست مالون که نام واقعی است Austin پست بنا به گزارش تصمیم گرفت به دنبال رسانه های اجتماعی سم زدایی به منظور “فاصله” خود را از ادامه مسائل اطراف جهان است.

به گزارش Daily Mail, خواننده می خواستم به “فاصله” خود و برای که او به بیش از “کنترل بیشتر” از Twitter و Instagram حساب به نمایندگان.

پس از مدت کوتاهی او ارسال شده به Instagram خودش عذرخواهی برای صحبت کردن در مورد جورج فلوید مرگ است.

خواننده ادعا کرد “یک پلت فرم است که یک چیز وحشتناک به زباله به خصوص در زمان غم در کشور ما و کل جهان و به خصوص زمانی که به کسی است که توانایی به صحبت می کنند.”

“در طول چند ماه گذشته من تلاش کرده اند به دور خودم از رسانه های اجتماعی برای بهداشت روانی و با انجام این کار و اجازه دادن به دیگران باید کنترل بیشتری روی پست ها در صفحات من.”

“که می شود گفت, من دیدن ناکامی بیش از این آشکار miss-استفاده از رسانه های اجتماعی. به خصوص زمانی که من یک صدای به صحبت با صدای بلند و تا کنون نکرده اند.”

او در ادامه گفت: “من می خواهم به عذر خواهی برای آن است. ویدیو رو دیدم و زمانی که من آن را دیدم دل من غرق به معده من. من خیلی وحشت زده و خیلی ناراحت ، من نمی توانم باور کنم که در این روز خشونت مانند که بسیار پیش پا افتاده و هنوز هم اتفاق می افتد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de