ووهان آزمون نزدیک به 10 میلیون نفر می یابد تنها 300 عفونت

ووهان مقامات راه اندازی برنامه پس از عفونت های جدید ظهور برای اولین بار از این شهر دوباره باز در ماه آوریل است. — AFP

پکن: چین آزمایش تقریبا 10 میلیون نفر به کروناویروس در بیش از دو هفته در ووهان شهر که در آن همه گیر آغاز شد اما تنها 300 موارد مثبت مقامات روز سه شنبه گفت.

مقامات چینی ادعا می کنند که تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل اما ووهان مقامات — با احتیاط از موج دوم — راه اندازی برنامه پس از عفونت های جدید ظهور برای اولین بار از این شهر دوباره باز در ماه آوریل پس از بیش از دو ماه در مستند.

بیش از 9.8 میلیون نفر از مردم تست شده در این شهرستان از 11 میلیون نفر بین 14 ماه مه و ژوئن 1, مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات اضافه شده که 300 نتایج مثبت در میان بیماران بدون علامت.

“این اعداد نشان می دهد که ووهان است در حال حاضر امن ترین شهرستان گفت: فنگ Zijian معاون مدیر ملی چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ساکنان صف تا در سراسر شهر در موقت سایت راه اندازی زیر چادر در پارکینگ پارک ها و جوامع مسکونی به نوکلئیک اسید تست نمونه — با حدود نیم میلیون نفر از جمله چک پزشکی انجام شده در هر روز در طول دوره.

چین شامل موارد بدون علامت در آن شمارش از تایید عفونت.

هیچ افراد بدون علامت بودند که آلوده به دیگران گفت: Lu Zuxun یک متخصص بهداشت از ووهان را Huazhong University of Science and Technology.

این شهرستان به یک تعداد انگشت شماری از موارد بدون علامت در بیشتر روزهای تست کمپین که در ابتدا به عنوان یک 10 روز “نبرد سرنوشت ساز” اما گزارش صفر بدون علامت موارد برای اولین بار در روز دوشنبه ،

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته اما موارد کاهش یافته اند به طور چشمگیری از اوج خود در اواسط ماه فوریه به عنوان چین به نظر می رسد به ارمغان آورده اند شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت کنترل است.

رسمی مرگ و میر در کشور از 1.4 میلیارد نفر می ایستد در 4,634 —بیشتر در ووهان و به خوبی در زیر تعداد مرگ و میر در بسیاری از کشورهای کوچکتر.

اما دانستو در قابلیت اطمینان از چین اعداد و ایالات متحده منجر شده است مسئول در بازجویی چقدر اطلاعات پکن مشترک با جامعه بین المللی است.

ووهان تست حمله رعد اسا هزینه دولت شهر در اطراف 900 میلیون یوان ($127 میلیون) معاون شهردار هو Yabo گفت: در روز سه شنبه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de