یک ANTIFA’ حساب توییتر که به نام برای غارت “سفید هود’ واقع در اجرا با گروه ملی هویت Evropa

تظاهرات در مه 31 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC.

ساناز Hockstein/برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

  • جعلی antifa حساب توییتر که به نام خشونت بود در واقع اجرا شده توسط یک ناسیونالیست گروه با توجه به توییتر سخنگوی.
  • حساب “@ANTIFA_US,” وانمود به چین با موضوع زندگی جنبش و جاری در سراسر کشور تظاهرات کرده و معترضان به “حرکت به مناطق مسکونی… سفید هود…. و ما را به آنچه مال ماست.”
  • توییتر ممنوع حساب دوشنبه برای شکستن قوانین خود را در برابر پلت فرم دستکاری دادن و تحریک به خشونت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک حساب توییتر است که به نمایندگی از ملی antifa سازمان که خواست معترضان به غارت “سفید” محله بود و در واقع اجرا شده توسط سفید ملی, هویت گروه Evropa با توجه به توییتر سخنگوی.

حساب که شده تحت دسته “@ANTIFA_US,” دروغ خود را تراز وسط قرار دارد با ادامه Black Lives Matter تظاهرات در سراسر کشور. یک صدای جیر جیر که به نام برای معترضان به “حرکت به مناطق مسکونی” و “آنچه را ما” بود را بازتوییت کرد صدها بار از یکشنبه شب.

indentity evropa توییتر antifa

توییتر

حساب حذف شد دوشنبه برای شکستن توییتر قوانین در برابر پلت فرم دستکاری دادن و تحریک به خشونت, NBC News, اولین گزارش شده است.

توییتر سخنگو گفت: کسب و کار خودی است که این اولین بار نیست که کاربران مربوط به هویت Evropa ایجاد شده جعلی و یا التهابی حساب به گسترش “نفرت محتوا.” این @ANTIFA_US حساب ایجاد شده توسط همان شخص که کسانی که قبلا شناسایی هویت Evropa حساب, سخنگوی گفت.

این antifa حرکت آزادانه وابسته به گروه ضد فاشیسم فعالان اما آیا سازمان ملی تعریف ساختار یا رهبر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین شده antifa به عنوان یک سازمان تروریستی جمعه است و مقصر آن را برای سازماندهی اموال تخریب دیده می شود در برخی از تظاهرات در سراسر کشور اما شواهد کمی از هر گونه تلاش هماهنگ شده. در همین حال برخی از سفید گرایان حمایت کرده اند برای شتاب درگیری میان معترضان و پلیس به منظور تحریک شورش های نژادی.

توییتر گفت که در ادامه به نظارت بر پلت فرم دستکاری و نوشته های تحریک به خشونت به عنوان در سراسر کشور ادامه دارد.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>