بایدن پیشنهاد آموزش پلیس به ساقه مهاجمان در پا برای کاهش مرگ و میر


جو بایدن روز دوشنبه پیشنهاد کرد که نیروهای پلیس می تواند آموزش افسران به ساقه مهاجمان در پاها به منظور کاهش بالقوه مرگ و میر.

وجود دارد “ایده این است که به جای ایستاده وجود دارد و آموزش پلیس وقتی گزارشی فرد در آینده او را با یک چاقو و یا چیزی به او شلیک پا به جای در قلب می شود.” “در بسیاری از چیزهای مختلف [سیاست های] که می توانید تغییر دهید.”

بایدن ساخته اظهارات خود در دیدار با آمریکایی آفریقایی رهبران جامعه در بتل AME Church در ویلمینگتون دلم. معاون سابق رئیس جمهور شد بحث در مورد اعتراضات گسترده لمس کردن با کشتن جورج فلوید, آفریقایی مرد آمریکایی به دست افسر پلیس سفید در مینیاپولیس, Minn.

اعتراضات از مینیاپولیس به شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله نیویورک و شیکاگو واشنگتن دی سی و لس آنجلس. تظاهرات شده اند به طور گسترده ای متفاوت در, آرایش, با برخی موارد از تظاهرات مسالمت آمیز و دیگران که تفویض به شورش گسترده با غارت و چپاول.

اعضای بایدن کارکنان اهدا کرده اند به گروه تلاش برای آزادی زندانی تظاهر کنندگان به قید وثیقه. سخنگوی کمپین اندرو بیتس به رویترز گفت که بایدن مخالف نقدی به عنوان وثیقه معادل “مدرن و روز زندان بدهکاران.” این روشن نیست که آیا کمک های مالی شد و با هماهنگی مبارزات انتخاباتی و یا ساخته شده به صورت جداگانه.

رئیس جمهور تهمت را محکوم کرد کمک های مالی در روز شنبه گفت: آنها “را از نظر مالی حمایت از ضرب وشتم است که صدمه زدن به مردم بی گناه و از بین بردن آنچه مردم خوب زندگی خود را صرف ساختمان است.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن می شکند سکوت در تجاوز جنسی به اتهام قول به جستجو سنا فایل برای Reade شکایت
  • بایدن می گوید اگر رای دهندگان بر این باورند تارا Reade, ‘آنها احتمالا نباید رای من’
  • بایدن دارای روابط Univ. دلاور اعضای هیئت مدیره نگه داشتن خود را از بایگانی محرمانه میان Reade اتهامات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de