کری هارت با تشکر صورتی برای پخت و پز خوب ” و در دختر 9 تولد

ممنون برای دختران! کری هارت خوش فریاد زد همسرش, صورتی, در حالی که دختر خود را جشن بید 9th تولد.

“من دختر شیرین بید. از کجا شروع کنم ؟ ” سابق حرفه ای, motocross, مسابقه, 44 میانه سه شنبه, ژوئن 2 پست. “شما نشان داده اند من چه عشق یک کودک همه چیز در مورد. شما زندگی من را تغییر داد از لحظه ای که خود را مادر باردار بود. من همیشه می خواستم به یک پدر و با تشکر از شما برای انتخاب من به عنوان پاپا خود را. شما مرا تحت تاثیر قرار روزمره شما پیاده روی این سیاره است. شما در حال هوشمند و متفکر و مهربان و پر از شاش و سرکه فیزیکی و lil s–t!!!!”

کالیفرنیا, مادری, که همچنین سهام, پسر جیمسون, 3 با برنده جایزه گرمی 40 رفت و به نوشتن “یکی از بزرگترین شادی های من با شما در حال تماشای شما به رشد خود فرد مستقل هر روز که می گذرد. شما در حال میخوام تغییر جهان یک روز munchkin. من نمی تواند به من بیشتر افتخار می کنم و در عشق با شما است. بزرگ 9th تولد. با تشکر از شما mama @صورتی برای پخت و پز خوب است.”

Carey Hart Thanks Wife Pink Daughter Willow 9th Birthday
کری هارت و صورتی و بید گلی هارت Jim Smeal/شاتر

در رسانه های اجتماعی آپلود یک کمی لبخند در زندگی جلیقه و عینک آفتابی. هارت همچنین یک رجعت شات از دختر خود را به عنوان یک کودک نو پا.

زن و شوهر خود را استقبال نوزاد دختر در سال 2011 پنج سال پس از بستن گره در کاستاریکا است. بید بزرگ تبدیل شد وقتی که خواهر جیمسون وارد در سال 2016.

در ژانویه, “Just Give Me a Reason” خواننده گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری شوهرش است “انجام می شود” داشتن کودکان, مگر اینکه او “تجارت[s] برای او یک مدل است.”

پنسیلوانیا بومی برای اولین بار اشاره کرد در ماه آوریل 2019 که هارت نمی خواهید کودک شماره 3. “من [عشق] won’t give me یکی دیگر از کودک به طوری که او ساخته شده من یکی. #whatshouldwenameher,” صورتی زیر نویس یک Instagram عکس از خودش با یک موتور سیکلت در زمان.

Carey Hart Thanks Wife Pink Daughter Willow 9th Birthday Instagram
حسن نیت ارائه میدهد از کری هارت/Instagram

“هر دو از بچه های ما عاشق موتور سیکلت” موسیقی آمریکا نامزد جایزه گفت: ما در ماه ژانویه است. “من به معنای آن را در DNA خود را. آنها بوده است و در اطراف آن به معنای واقعی کلمه پس از تولد.”

او در ادامه گفت که شوهرش یک “واقعا واقعا واقعا معلم خوب” وقتی که می آید به نمایش بید و جیمسون چگونه به سوار با خیال راحت. “همه چیز در مورد ایمنی و آگاهی و هوشمند” صورتی مشترک با ما.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>