رهبر چچن متهم به جرم شکنجه و قتل ارائه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق بشر مشاوره: ‘پایان ضرب وشتم’


سازمان حفاظت محیط زیست

چچن همجنس-پاکسازی قدرتمند رمضان قدیروف ساخته شده است که غیر منتظره تاخت و تاز کردن به سیاست آمریکا نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک یا دو چیز را به یاد بگیرند که از او در مورد حقوق بشر است.

در پست های رسانه های اجتماعی منتشر شده در اوایل صبح روز سه شنبه بحث برانگیز رهبر مقامات آمریکایی خواستار “پایان دادن” به “ضرب وشتم” و “اقدامات غیر قانونی علیه شهروندان است.”

“پلیس در حال مجازات مردم راست در خیابان های شهرهای آمریکا,” او نوشت. “آنها در حال خفه شهروندان ضرب و شتم آنها را رمنج از آنها را با ماشین.”

آقای قدیروف به نام در نهادهای بین المللی و سازمان ملل متحد را به مداخله برای محافظت در برابر “حقوق بشر و … و اعدام های فراقضایی.”

نظرات خواهد شد که تعجب بسیاری از آقای قدیروف هموطنان در بازگشت به خانه در چچن جمهوری اسلامی ایران در روسیه در مرز جنوبی که در آن او دارای سابقه ای طولانی در خرد کردن مخالفت و سیستماتیک نقض حقوق بشر است.

قدرتمند رهبر اعتقاد بر این است که پشت سر قتل چند برجسته منتقدان. آنها عبارتند از: نگار آنا Politkovskaya بود که داغستان در مسکو در سال 2006 فعال ناتالیا Estemirova ربوده شده, از خانه اش در چچن در سال 2006 و بوریس نمتسف رهبر مخالفان شات در سایه کرملین در سال 2015.

برخی از سخت ترین تعمیرات جهان دیکتاتورها هم اکنون می توانید مشروع استفاده از مینیاپولیس به عنوان پایه و اساس خواستار احترام

اکاترینا Sokirianskaia قدیمی, ناظر چچن

چچن رهبر نیز معتبر مربوط به آدم ربایی و شکنجه و قتل همجنسگرایان+ زندگی مردم در چچن در یک سری از “تصفیه” ابتدا در سال 2017. در مصاحبه با HBO آقای قدیروف اقدام به مسواک کردن اتهامات ادعا “هیچ مردم” وجود داشته در چچن.

این هیچ و بی معنی سبک بوده و بر روی صفحه نمایش در هفته های اخیر بیش از حد. گمراهان در سختگیرانه تر در کنار یک Covid-19 مستند آقای قدیروف اول فرستاده او می ترسید نیروهای امنیتی به گشت چچن خیابان با چوب. سپس او پیشنهاد اجرای کسانی که موفق به خود منزوی به درستی. در مه, او به نظر می رسد به تسلیم شدن به این ویروس خود را هر چند او سرسختانه حاضر به اعتراف سقوط بیمار.

اکاترینا Sokirianskaia مدیر تجزیه و تحلیل تعارض و پیشگیری مرکز و با تجربه ناظر چچن گفت: مقامات ایالات متحده تا به حال به طور بالقوه باز کرد خود را به اتهام نفاق.

“متاسفانه این وضعیت در مینیاپولیس است به حدی وخیم است که برخی از سخت ترین تعمیرات جهان دیکتاتورها هم اکنون می توانید مشروع استفاده از آن به خواهان احترام از رئیس جمهور تهمت,” او گفت:.

“اگر آمریکا نتواند به مقابله با آن چالش داخلی در خط با اصول آن را ترویج در سراسر جهان کاهش ارزش حقوق بشر فاجعه بار خواهد بود.”

ادامه مطلب

دو کشته و 40 برگزار شده در چچن, گی, ‘پاکسازی’, فعالان می گویند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de