شرق لیبی می گویند نیروهای آنها retook شهر تسکین فشار بر دژ

لیبی (ایسنا) – شرق لیبی نیروهای خود در روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال گرفته شده شهر کوچک al-اسبا جنوب طرابلس تسکین فشار بر جدایی طلبان در Tarhouna پس از هفته ارضی تلفات به نیروهای بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

احمد Mismari سخنگوی شرقی بر اساس لیبی ارتش ملی تحت خلیفه Haftar گفت: در یک پیام که LNA بود retaken اسبا و فیلم آنلاین منتشر شد که به نظر می رسد برای نشان دادن LNA مبارزان داخل شهر.

Haftar راه اندازی یک حمله در ماه آوریل 2019 را به تصرف طرابلس مقر سازمان ملل به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی (GNA) اما زمین از دست داده به تازگی.

با پشتوانه GNA است retaken یک رشته از شهرهای نزدیک مرز تونس یک مهم استراتژیک هوایی و خیلی از LNA را جای پایی در طرابلس جنوبی حومه شهر.

این GNA در زمان اسبا ماه گذشته فشار قرار دادن بر روی LNA اصلی دژ در شمال غربی لیبی شهر Tarhouna. هیچ نظر فوری از GNA روز دوشنبه در مورد اینکه آیا آن را از دست داده بود اسبا.

Mismari گفت: LNA اسیر بود اسبا پس از حملات هوایی وجود دارد. در طول LNA ضرر و زیان از زمین ماه گذشته ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین شد بسیار مهم برای GNA پیشرفت و GNA گفت: آنها را نابود کرده بود و چند LNA سیستم های دفاع هوایی.

این LNA است که با حمایت امارات متحده عربی روسیه و مصر شده است هدف قرار دادن طرابلس برای ماه ها با آتش توپخانه و در روز یکشنبه بمباران به کشته شدن غیر نظامیان در یک منطقه برگزار می شود GNA.

(گزارش شده توسط Ayman al-Warfali; نوشتن توسط آنگوس McDowall; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>