جورج فلوید, دختر, 6, می گوید: “پدر دنیا را تغییر داد’ اعتراض

جورج فلوید‘s 6 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, کثیف بوده در مورد پدر مرحوم او را در یک حرکت سه شنبه, ژوئن 2, تصویری.

“پدر دنیا را تغییر داد!” یک کمی فریاد زد از سابق بازیکن حرفه ای بسکتبال Stephen Jackson‘s شانه.

George Floyd Daughter Gianna Says Her Daddy Changed the World Amid Protests
استفان جکسون (C) دارای جورج فلوید دختر Gianna فلوید 6 و در کنار Gianna مادر Roxi واشنگتن به عنوان آنها ظاهر می شود در یک کنفرانس خبری در مورد فلوید مرگ در حالی که تحت بازداشت در مینیاپولیس, مینه سوتا در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 است. کریگ LASSIG/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

هنگامی که ورزشکار, 42, برگزاری دست او پرسید: “او چه؟” Gianna تکرار “پدر دنیا را تغییر داد!”

تگزاس بومی بود که دوستان خوب با فلوید, زیر نویس the Instagram فیلم: “درست است که جی جی. ‘پدر دنیا را تغییر داد.’ جورج Floyd به نام تغییر دهید. #justiceforgeorgefloyd #ivehadenough عشق به همه کسانی که عشق برای همه است.”

رپ 2 Chainz و املاک کشور میزبان گراهام Bunn اظهار نظر در جکسون تصویری از سکس با حمایت emojis در حالی که حرفه ای بسکتبال بازیکنان مت بارنز, کامیون برایانت و Al Harrington چپ قلب.

قبل از آن که همان روز سابق گارد تیراندازی نوشته شده در عکس با فلوید را به عنوان به خوبی به عنوان یک جمع آوری کمک و حمایت از او.

“نگران نباشید دوقلو در روح من من کردم جی جی” جکسون نوشت. “می دانم dat. من برادران من حافظ و من بسیاری از برادران. بقیه آسان دوقلو.”

George Floyd Daughter Gianna Says Her Daddy Changed the World Amid Protests
جورج فلوید. دفاتر بن CRUMP قانون

کون بزرگ, مادر, Roxie واشنگتنصحبت می کرد در شهر مینیاپولیس در سالن سه شنبه قطره قطره گفت: “او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد او را داشتن و او نیاز به پدر او نیست که دیگر.”

فلوید کشته شد در 25 مه هنگامی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به مینیاپولیس ساکن گردن برای نزدیک به نه ساعت. پس از مرگ او معترضین شده اند راهپیمایی در سراسر جهان برای زندگی مهم جنبش است.

در پنج شنبه, مه 29, Beyoncé خواستار عدالت برای فلوید در یک Instagram تصویری. “همه ما شاهد قتل او در روز روشن” که برنده جایزه گرمی, 38, گفت:. “ما در حال شکسته و ما بیزارند. ما نمی توانیم عادی این درد است. من نه تنها با صحبت کردن به مردم از رنگ. اگر شما از سفید و سیاه و قهوه ای و یا هر چیزی در میان من مطمئن هستم که شما احساس می کنید نا امید کننده با نژادپرستی در امریکا در حال حاضر. بیشتر بی معنی به کشتار انسان است. بیشتر از دیدن مردم از رنگ به عنوان کمتر از انسان است. ما دیگر نمی تواند دور نگاه کنید.”

“سازند” خواننده اضافه شده است که به عنوان یک “همکار آمریکایی” فلوید بود “همه خانواده ما و بشریت است.”

همسرش Jay-Zتوییتی مذاکرات با “هر سیاستمدار و دادستان و مسئول در کشور به شجاعت به انجام آنچه درست است.” رپر های 50 و ادامه داد: “باید شجاعت به نگاه ما به عنوان انسان, پدران, برادران و خواهران و مادران در درد و نگاهی به خودتان است.”

نیویورک بومی نیز گرفته شده کامل-صفحه آگهی های روزنامه در سراسر کشور در تعهد به Floyd.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de