HelloFresh کاهش روابط با Lea Michele پس از سامانتا افزار اتهامات

نه OK. HelloFresh به پایان رسید خود را با همکاری Lea Michele در سه شنبه, ژوئن 2 ساعت پس از Samantha Marie افزار ادعا بازیگر “پس از سانحه microaggressions” هنگامی که این جفت ارز کار می کرد با هم در سرور و نشاط.

“HelloFresh نیست چشم پوشی نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. ما دلسرد و نا امید به یادگیری اخیر ادعاهای مربوط Lea Michele,” شماره حساب توئیتر خود نوشت در روز سه شنبه هنگامی که کاربران شروع به پیام آنها و جلب توجه به افزار پیام. “ما این را بسیار جدی و پایان همکاری ما با Lea Michele, موثر بلافاصله.”

این بیانیه می آید ساعت پس از همیلتون ستاره 28 ساله در پاسخ به میشل سیاه زندگی توجه به صدای جیر جیر. “جورج فلوید سزاوار نیست این” the Scream Queens آلوم 33 نوشت طریق توییتر در روز شنبه, مارس 30. “این نه یک حادثه جدا شده و آن را باید پایان یابد. #BlackLivesMatter.”

HelloFresh Cuts Ties With Lea Michele After Samantha Ware Accusations
لیا میشل و Samantha Marie افزار. استوارت کوک/شاتر; Sara De Boer/startraksphoto.com

در جمعه, ژوئن 1, Ware پاسخ داد. “LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اول TELEVISON [sic] فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید” بازیگر توییتی. “من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر تو تا به حال این فرصت را به شما خواهد “S–T در کلاه گیس!” در میان دیگر آسیب زا MICROAGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود…”

او تنها ستاره ای به صحبت کردن در مورد میشل. مدت کوتاهی پس از جیر سابق Glee ستاره Amber Riley ارسال شده متعدد GIFs از خودش sipping چای. Glee‘s الکس Newell بازتوییت افزار پیام با GIF که گفت: “او یشم.”

Newell, 27, بعد, اضافه شده, “من میخوام این می گویند یک بار… زمانی که دوستان من می رود از طریق چیزی آسیب زا من هم از طریق آن… که چه دوستی است… و اگر شما نمی توانند درک کنند که پس از آن شما بخشی از مشکل و… که در PERIODT! و منظورم این است که برای هر دو طرف این سکه!”

هنگامی که یک فن در پاسخ گفتن که چرا او نمی تواند بخشی از یک Glee راه اندازی مجدد Newell مشترک شانه GIF.

Yvette Nicole Brownکه costarred با میشل بر شهردارهمچنین در پاسخ به افزار پیام. “من احساس هر یک از این حروف” این بازیگر 48 نوشت.

ما هفتگی رسیده به میشل تیم برای نظر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de