استاد ایرانی زندانی در آمریکا به خانه برگشت: گزارش

دبی (العالم) – یک استاد ایرانی بود که تبرئه در ایالات متحده سرقت اسرار تجاری وارد ایران روز چهارشنبه رسانه های ایران گزارش شده است.

علم مواد استاد سیروس عسگری, 59, بود تحت تعقیب توسط دادستان فدرال آمریکا در مارس 2016. یک قاضی فدرال در اوهایو تبرئه عسگری در نوامبر سال 2019.

تهران و واشنگتن را تکذیب کرد گزارش می دهد که آزادی خود را بخشی از یک زندانی مبادله.

مقامات ایالات متحده گفت: ممکن است که عسگری که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در ماه آوریل خواهد بود تبعید هنگامی که او موفق به دریافت گواهی پزشکی.

عکس منتشر شده توسط رسانه های دولتی ایران نشان داد عسگری بودن

پیوست با خانواده اش در تهران در روز چهارشنبه.

در سال گذشته ایران آزاد شهروند ایالات متحده Xiyue وانگ که تا به حال برگزار شده است به مدت سه سال به اتهام جاسوسی و ایالات متحده منتشر ایرانی مسعود سلیمانی که در مواجهه با اتهام نقض تحریم های ایالات متحده در ایران است.

شیوع رمان coronavirus باعث شده است تا ایران یکی از بدترین آمار در کشورهای خاورمیانه به طور موقت به آزادی برخی از زندانیان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

در اواسط ماه مارس, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: تهران با توجه به آزادی برخی از شهروندان ایالات متحده به عنوان مایکل سفید, نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که بازداشت شده در ایران پس از سال 2018 منتشر شد از زندان به پزشکی کردند. او همچنان در ایران.

آن است که روشن نیست که دقیقا چگونه بسیاری از آمریکایی ها-ایرانیان هستند که در ایران برگزار شد اما آنها شامل پدر و پسر Baquer و سیامک نمازی.

مایکل سفید, نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که بازداشت شد در ایران در سال 2018 را از زندان رها شده از اواسط ماه مارس در کردند اما همچنان در ایران.

چند ده ایرانیان برگزار می شود در ایالات متحده زندانها بسیاری از آنها برای شکستن تحریم ها ،

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: در ماه دسامبر که تهران آماده بود برای تبادل زندانیان با آمریکا, به tweeting: “توپ در ایالات متحده دادگاه.”

(نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط Raissa Kasolowsky)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>